П’ять міфів про гнучкий графік. Частина 2

Міф 3. Втрата співпраці

Доки команди, що працюють за гнучким графіком, регулярно зустрічаються та мають налагоджену комунікацію, нічого не ламається. Просто треба домовитись про канали та їхню пріоритетність. Також важливо, радять консультанти, час від часу зустрічатись особисто – приділяти час організації цих зустрічей та запрошенню учасників мають менеджери. І ні в якому не разі не робити різниці між тими, хто приходить час від часу до офісу та колегами, які не виходять з дому. Це може зашкодити команді більше за будь-які карантинні обмеження.

Міф 4. Втрата внеску

Часто можна почути від менеджерів: «Якщо всі сидять вдома, як я знатиму, що вони працюють?». Давайте відверто: це неможливо знати і в момент загальної присутності в офісі, адже є онлайн-магазини, розсилки, соціальні мережі і багато інших факторів, що відволікають. Тож важливо дуже чітко та зрозуміло донести до кожного працівника сподівання, які на нього покладаються, та очікування від нього.

Міф 5. Втрата зв’язку

Технології дозволяють зв’язатись із будь-якою людиною незалежно від місця її перебування; зустрічі можна проводити за допомоги безлічі різних сервісів. На додаток, застосунки для управління календарем дозволяють планувати зустрічі, дзвінки та бачити доступність членів команди. Навіть заходи для нетворкінгу зараз влаштовуються онлайн.

 

Для того, щоб робити будь-які висновки чи планувати будь-що, треба дізнатись, в якому форматі бажають працювати співробітники компанії: в офісному, змішаному чи взагалі, віддаленому. Нещодавнє дослідження від BNI показало, що близько третини офісних працівників чекають на повноцінне повернення до офісів, щоб особисто бачитись з колегами та клієнтами, 15% бажають працювати віддалено, а 51% надав перевагу змішаній формі роботи та зустрічей з колегами. Керівникам треба розуміти, що дві третини їхній підлеглих бажають у тій чи інший формі зустрічатись віддалено.

Інше дослідження, від KPMG, показало, що майже половина генеральних директорів найбільших світових компаній не очікують не очікують швидкого повернення до офісів, принаймні, цього року.

Цю інформацію варто враховувати всі компаніям – і все ж таки спробувати перебороти себе, розвіяти ці п’ять міфів та дати шанс змішаному формату роботи.

 

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше