Сім топових порад для команд коворкінгів щодо SMM

Нікому не треба доводити, що соціальні мережі можуть бути надзвичайно ефективним рекламним каналом для коворкінгових просторів. Якщо він нормально налаштований, то є надійним, ощадливим, легким в управлінні, незалежно від розмірів бізнесу.

Редакція видання Coworking Insights зібрала сім основних порад щодо перетворення соціальних медіа на успішний канал залучення лідів.

1. Заповніть профілі

Якщо вирішено займатись соціальними медіа, це треба робити вірно. Треба розуміти, що для багатьох ця реклама буде першим знайомством із простором, і воно має бути приємним.

Будьте впевнені, що задіяли світлини максимальної якості. Заповніть усі контактні та адресні дані, щоб вас було неважко найти та легко зв’язатись. Пересвідчитесь, що в усіх соціальних мережах опублікована однакова інформація.

2. Плекайте спільноту

Кращий спосіб використовувати соціальні медіа – це бути насправді соціальним. Запорукою успіху є створення та розвиток спільнот у соціальних мережах: створення груп у Facebook та LinkedIn, тематична розсилка, блог та інші прояви.

Коворкінги – простори, які залучають до себе людей із дуже різним досвідом, знаннями та навичками. Єдине, що їх об’єднує, це їхнє місце роботи. Якщо тут вони стають частиною спільноти, яка заохочує до діалогу та взаємодії, це додає цінності пропозиції.

До того ж, ведення груп у соціальних мережах – це можливість залучати нових резидентів. Розповідайте про те, що відбувається у вашій спільноті, це може зацікавити людей долучитись до неї.

3. Просувайте резидентів

Обов’язково пишіть у постах про своїх резидентів та їхній бізнес. Це допомагає не лише їм, але і командам коворкінгів. Така діяльність дозволяє отримати безліч вигід: підтримати резидентів, отримати цікавий контент та показати цінність від перебування у вашому просторі для команд, які розглядають варіанти.

4. Використовуйте геотаргетинг

Якщо ви рекламуєтесь у соціальних мережах, ви обов’язково маєте налаштовувати показ реклами за географічними налаштуваннями. Ми знаємо, що найкращим каналом реклами є «сарафанне радіо», тому більшість резидентів коворкінгів живуть неподалік них. Тож показати свою рекламу цільовій аудиторії модна саме таким чином.

5. Використовуйте існуючу ЦА

Ще один потужний інструмент, який поки недооцінений: налаштування за інтересами. Варто ним користуватись, збираючи інформацію про інтереси існуючих резидентів. В вас вже є рольові моделі аудиторії, з якою ви вмієте працювати і яка точно зацікавлена у вашій пропозиції.

Таке налаштування може заощадити вам великі кошти на рекламу, якщо показувати вірні посили вірним людям, які знаходяться у вірному місці.

6. Готуйте потрібний контент

Контент – король, це незмінна теза. Інформація, яку ви розповсюджуєте в соціальних мережах, має допомагати існуючим та потенційним резидентам. Розподіл вашого маркетингового та корисного типів контенту має відповідати «принципу Паретто»: 20 на 80.

Крім образу серйозної локації, цей підхід допомагає вам достукатись до нових потенційних резидентів – кожний перепост вашого цікавого матеріалу скорочує шлях до вашої зустрічі.

7. Відповідайте

Всі наведені вище поради про актуальні лише у випадку, якщо ви регулярно публікуєте контент. Аудиторія чекає на цікавий контент у соціальних мережах, щоб взаємодіяти з ним: ділитись та коментувати. Однак вона має право знати, коли чекати нових повідомлень, про що ви говоритимете і якою буде аудиторія.

Крім того, і це важливо, ви маєте постійно відстежувати звернення від аудиторії: відповідайте на повідомлення відразу, відстежуйте згадки про вас та постійно комунікуйте з тими, хто є членом вашої групи або планує ним стати.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше