4 тренди ринку коворкінгів на 2022 рік

У 2020 році індустрія коворкінгів зазнала великих втрат через пандемію COVID-19. Локдауни у більшості країн світу змусили велику кількість людей працювати з дому. З іншого боку, це спричинило тектонічні зсуви у розумінні роботи майбутнього

За 2020-2021 роки багато компаній зрозуміли, що можуть ефективно працювати вдома. Інші почали працювати у гібридному, змішаному форматі, що передбачає відмову від традиційного офісу.

  1. Місцеві коворкінги

Можливо, це найвизначальніший тренд року, що приходить. Його фундаментом став перехід безлічі компаній на гібридний формат роботи.

З одного боку, зацікавленість у форматі демонструють компанії. Згідно дослідження компанії Accenture, 63% компаній, що активно розвиваються, пропонують робітникам гібридний формат роботи. З іншого, змішаний формат влаштовує працівників. Дослідження 2021 Remote Work & Compensation Pulse Survey показало зацікавленість 44% опитаних співробітників компаній у гібридному форматі.

Окрім іншого, вигода нового формату для компаній полягає у набагато меншій потребі в офісних приміщеннях. З іншого, відмовитись від них назовсім не виходить: доволі велика кількість співробітників бажають час від часу приходити до офісу.

Це спричинило зростання попиту на децентралізацію коворкінгів. На часі стали робочі простори, що знаходяться неподалік від місця проживання робітника. Дістатися них не потребує багато часу, що важливо в часи, коли поїздка до офісу у більшості людей триває від 45 хвилин до години. Крім цього, використання таких офісів зменшує витрати компаній на офісні приміщення. Тренд підхопили IWG, Industrious та WeWork, які будують коворкінги у спальних районах та приміських територіях.

  1. Корпоративні коворкінги

Хоч це і не новий тренд, однак знову зростаючий – компанії активно експериментують з гнучким розкладом та елементами віддаленої роботи. Яскравий приклад – Yahoo, яка вже понад десять років практикує віддалену роботу.

Пандемія пришвидшила ці експерименти, бо компаніям потрібно:

  • зважати на співробітників, які бажають працювати повністю віддалено,
  • зважати на людей, які хочуть працювати неподалік від дому,
  • переконатись, що офісні простори дотримуються санітарних норм та уможливлюють соціальну дистанцію,
  • зменшувати довгострокову орендну платню.

Великі традиційні компанії – Pinterest, BP, Dropbox та Fujitsu – стали прикладами ставлення до офісів у пост-пандемічні часи. Так, Pinterest відмовилась від оренди центрального офісу у Сан-Франциско, а ВР планує продаж центрального офісу у Лондоні.

Такі рішення вивільняють для компаній неймовірні кошти. Однак позбавлення офісів не звільняє від потреби співробітників десь зустрічатись та працювати. До того ж, у деяких містах (наприклад, у Нью-Йорку) офісні райони настільки гарні, що не всі готові звідти виїхати.

Враховуючи наведене вище, не дивує інтерес великих компаній до коворкінгів. Наприклад, 25% прибутку мережі WeWork генерують компанії із 1000+ співробітників. Серед них – Microsoft, IBM та Verizon.

  1. Нові гравці на ринку

Створення умов для відданої роботи – можливо, один з ключових елементів нової нормальності, яка сформувалась за декілька останніх років. Однак цей тренд впливає не лише на окремих осіб та компанії, у яких ті працюють. Орендарі також мать його враховувати у своїй діяльності.

Згідно останнім статистичним даним, орендарі планують виділити від 10 до 25 відсотків своїх площ під гнучкі формати. The Instant Group прогнозує, що до кінця 2021 року 21% всіх орендних приміщень будуть мати гнучке призначення; також прогнозує зберігання цього тренду у 2022 році.

Орендарі активно залучають до співпраці консультантів та інвесторів, які, в свою чергу, пропонують віддавати площі під коворкінги. Деякі навіть власноруч створюють бренди гнучких офісних просторів та вчаться ними керувати – це призводить до зростання конкуренції.

  1. Зростання конкуренції

Доля гнучких просторів на ринку офісних приміщень постійно зростає. За деякими даними, у 2017 році вона складала 1,1% від всього обсягу ринку, у 2020 році – вже 2,1%.

Згідно даних дослідження Coworking Resources та Coworker, конкуренція зростатиме і надалі, оскільки кількість гнучких робочих просторів буде лише збільшуватись. Принаймні, до 2024 року.

Комерційні компанії вітають цей тренд. Їм подобається працювати у просторах, які не лише мають голі стіни, а ще й все необхідне для роботи.

Роздуми наостанок

Операторам коворкінгів доведеться добре подумати, як працювати у часи зростання конкуренції на ринку. Це – не новина для людей, які з середини 2000-х років, початку стрімкого зростання індустрії, працюють на мінливому ринку.

Незважаючи на окремі погані звістки, пандемія йде на спад, і у 2022 рік можна дивитись з обережним оптимізмом, прогнозуючи новий розквіт ринку коворкінгів.

Оригінальний матеріал

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше