7 передбачень на 2022 рік

Консалтингова компанія Instant представила щорічний документ, який базується на передбаченнях для року, що починається. Цього року документ називається «7 високоефективних стратегій робочих просторів» та є натхненим книгою Стівена Кові «Сім навичок високоефективних людей». Переклали для читачів 3rd Place Media основні тези.

  1. Будьте проактивними, або У війні за таланти виграють таланти

Компанії розробляють та перевіряють нові стратегії робочих просторів, які створені навколо турботи про таланти співробітників. Переможуть ті, хто орієнтується на гнучкий підхід, підсилений технологіями. Шлях до успіху – «тестувати та навчатись».

Гнучкі робочі простори – це ідеальні лабораторії для перевірки гіпотез щодо організації роботи, бізнес-процесів та безлічі інших складових підприємництва. Частково саме цим пояснюється щорічний приріст попиту на коворкінги у розмірі 18%. До кінця 2022 року, як передбачають спеціалісти компанії, до 50% всіх компаній світу змінять свої офісні стратегії.

  1. Починайте, розуміючи, де фініш, або Навіщо всі ці робочі місця?

Співробітництво – ключова вимога до робочого простору і дизайн змінюється в цьому напрямку. Через це компанії, які будують нові офіси, кардинально зменшують їхні площі. Фіксовані робочі місця, як очікується, складатимуть не більше 25% від загальної кількості робочих місць.

Компанії розуміють важливість неформального спілкування – 83% відносять його до топ-3 вимог до організації робочого простору. Передбачення в тому, що дизайнери мають співпрацювати тепер із HR-службами, а компанії створюватимуть окремі відділи для роботи з нерухомістю.

  1. Виставляйте пріоритети, або Гнучкість поки що є драйвером стратегії щодо робочих місць

На перше місце в нові часи виходить вміння працювати швидко та ефективно. Цьому дуже сприяють гнучкі робочі простори, які виграють в традиційних офісних приміщень. Найперспективнішим типом бізнесу стає стартап, а інвестиції отримують компанії, що розвиваються розумно.

У Великобританії середній рівень заповнення коворкінгів складає 80%, порівняно з 40% орендою класичних офісів. По світу неймовірно зростає попит на локації у невеликих містах та приміських районах великих міст.

  1. Мисліть категоріями «win-win», або Що гарно для суспільства в цілому є найкращим для робочого місця майбутнього

У середньостроковій перспективі сталість стає ключовим драйвером активності на ринку комерційної нерухомості, впливаючи на кількість та вартість. 60% компаній зі списку Fortune 500 та 66% з Індексу FTSE 100 мають стратегії розвитку сталості.

До кінця 2023 року сталість стане буде ключовим фокусом для компаній та їхніх команд, що займаються робочими просторами. Крім сталості у фокусі компаній – здоровий спосіб життя своїх співробітників.

  1. Спробуйте зрозуміти, щоб бути зрозумілим, або Усуньте прогалину в знаннях

Дуже великою проблемою на ринку лишається відсутність якісних даних, які б допомогли приймати зважені рішення. Оптимізація використання робочого простору починається зі збору інформації про процеси, що в них відбуваються, та звички людей, які там працюють. Цей пункт взагалі повний ідей для стартапів.

До кінця 2022 року близько 30% будівель зможуть відстежувати, як ними користуються резиденти. Однак брак даних для порівняння та аналізу показує, що прогресу у цьому напрямку очікувати раніше 2023 року марно.

Цей сегмент розвивається за рахунок численних під’єднаних сенсорів та анонімних камер, а на небосхилі вже видніються нові технології для збору інформації. А ще й треба її опрацьовувати, щоб аналізувати та візуалізувати результати. Згідно дослідженню Deloitte, 80% компаній галузі комерційної нерухомості не мають інфраструктури, знань та навичок для впровадження в свою роботу новітніх технологій.

  1. Орієнтуйтесь на синергію, або Об’єднатись заради кращого результату

27% опитаних компаній мають інформацію про звички співробітників та використання ними робочих просторів. З іншого боку, 20% компаній взагалі не знаю, чи є їхні робітники на робочих місцях, та коли.

Зараз настав час для синергії на ринку: власники приміщень, оператори, надавачі послуг та орендарі мають унікальну можливість об’єднатись заради досягнення спільного результату. Це якраз та ситуація, коли сума більша за доданки.

  1. Сила одинаків, або Час професіоналів, здатних на самостійність

Ми живемо в час мілленіалів-підприємців. Молоді люди створюють вдвічі більше бізнесів за покоління бебі-бумерів. Кількість стартапів – найвища за останні п’ять років, кількість новоутворених компаній по світу збільшилась у 2021 році на 24% відносно 2020 року.

Всі ці нові бізнеси та підприємці з цікавістю дивляться на ринок коворкінгів та гнучких просторів, оскільки саме там вони можуть реалізуватись та бути ефективними та економними.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше