Колишній працівник WeWork запускає в США коворкінг з новою унікальною концепцією

Новий гравець на ринку гнучких робочих просторів – компанія Daybase – має відмінну від інших операторів бізнес-модель. Вона пропонує клієнтам «дружнє місце за вимогою»: коворкінг, в якому можна працювати кілька годин без сплати місячної оренди. Перші три локації мережі відкриваються у січні 2022 року у передмістях – Вестфілді, Хобокені та Харрісоні – у містах, з яких люди щоденно виїжджають на роботу до Нью-Йорка, повертаючись додому ввечері .

Одним з засновників та генеральним директором мережі є Джоель Стейнхаус. Він створив компанію орієнтуючись на власний досвід роботи у штаті WeWork та тренд, який фігурує у більшості прогнозів на найближче майбутнє – зростання попиту на невеликі «перехоплюючі» коворкінги. Для досягнення мети компанія орендує приміщення на перших поверхах будівель у місцях де є активний людський потік. В інтерв’ю виданню Commercial Observer Джоель розповів про компанію, її модель та чому вона, на його погляд, спрацює. Обрали найцікавіше з інтерв’ю:

  • Повернення ( до старих моделей праці – ред.) неможливе і зараз визначається нова “нормальність”. Потрібно від трьох до п’яти років, щоб поведінка та ставлення людей  еволюціонували та з’явилось відчуття нормальності та стабільності.
  • Особлива увага приділяється автономності, яка включатиме в себе право вибору та гнучкість. Є люди, які бажають повернутись до офісу, але не на повний робочий тиждень. Є й ті, хто не хоче повертатись взагалі. А є люди, які хочуть робити різну роботу в різних місцях. Пандемія показала нам сувору реальність: ми або витрачаємо час на дорогу до офісу, або працюємо з дому. 
  • Гнучкість традиційних коворкінгів полягає в тому, що можна зайняти для роботи окреме місце на короткий строк. Однак немає місця, яке можна зайняти на дуже короткий строк – такий, який реально потрібний. І платити лише за те, чим користуєшся у цій, зручно розташованій локації.
  • Рішення, що ми пропонуємо, вдале у тих випадках, коли «офіс занадто далеко, а домівка занадто близько».
  • Погодинні локації влаштовують тих, хто бажає працювати неподалік від основних місць свого повсякденного життя: бути неподалік від дитячих закладів, від фітнес-центру, від звичних продуктових магазинів. Це дозволяє не витрачати час на поїздку до офісу, а, замість того піти на тренування в обідній час, або випити філіжанку кави з сусідом, або забрати дітей зі школи.
  • Бізнес-модель – членство, маючи яке можна працювати у будь-якій локації нашої зростаючої мережі.
  • Людям потрібно третє місце, справжнє третє місце. Воно має бути доступним у будь-який час, зручним та інтуїтивно зрозумілим. В епоху пост-COVID це також означає, що воно має бути неподалік від місця проживання.

Про локацію

«Одразу біля входу вас зустрічає консьєрж. Ми хочемо, щоб наш досвід гостинності був визначальним для наших локацій, тому відвідувач, який спізнюється на Zoom-дзвінок, може сканувати QR-код та пройти повз рецепцію. У будь-якому іншому випадку, для того, аби дізнатись про умови та наявність вільних місць, домовитись про щось з командою – поруч завжди є співробітник, – розповідає Джоель Стейнхаус. – За структурою, частина локації – лаунж-зона, не облаштована для роботи; вона існує «щоб перевірити вхідні повідомлення або випити кави з сусідом». Друга частина – місце абсолютної зосередженості на роботі, з зонуванням та нішами. Звідси можна виринути у першу зону, взяти каву та знов повернутись на місце роботи та у стан потоку. В нас не буде напоїв, снеків чи харчів у локаціях, а от кава – буде».

Читайте повний матеріал за посиланням

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше