Плани Google на 2022 рік: гібридний формат та офіси нового типу (ФОТО)

Генеральний директор Alphabet Сундар Пічаі поділився своїм баченням того, що зміниться у 2022 році – зокрема, стосовно формату роботи та вигляду офісів.

Ще з травня 2021 року корпорація перейшла на гнучку систему організації роботи: 20% співробітників працюватимуть з дому 100% часу, ще 20% перейдуть до нових офісів, а 60% повернуться на свої робочі місця.

При цьому, навіть офісні співробітники мають працювати в офісах три дні на тиждень, два інших робочі дні вони можуть працювати де завгодно. Додатково кожен співробітник має можливість віддалено працювати чотири тижні на рік, наводять ЗМІ нові правила Google. Компанія поки не планує повертатись до офісів, зокрема через штам «омікрон». Кожний офіс має ухвалити власні правила та норми щодо можливості відкриття дверей для робітників.

Крім того, корпорація проводить масову модернізацію офісів, які мають відповідати новій філософії роботи, що пов’язана із віддаленим форматом: існуючі опенспейси перетворяться на робочі блоки, що трансформуються, а частина робочого простору буде обов’язково знаходитись просто неба.

Нові офіси мають надувні целофанові стіни, робочі столи-трансформери, мобільні системи кондиціонування та крісла із динаміками у підголов’ях. Прибиранням просторів займаються не підрядники, а власні роботи, створені у компанії.

Переговорні кімнати також змінились – на концепт Campfire: простори, в яких учасники можуть сісти у коло, по периметру якого розміщені дисплеї, на яких відображатимуться колеги, які беруть участь в форматі відеоконференції.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше