Плани гравців українського ринку коворкінгів-2022 (ч.II)

Ми вже писали про плани розвитку компаній Creative States, BeeWorking та Focus.office. Цього тижня представляємо нові амбіції від операторів ринку: ми запитали про те, чого очікувати найближчим часом від мереж Peremoga та IWF plc (представлена в Україні брендами Regus та Spaces). 

Лара Немеш, співзасновниця та керуюча директорка Peremoga:

          Плани на 2022 рік ми почали формувати ще з кінця 2021-го, щойно зрозуміли, що всі наші локації заповнені, а наші клієнти, так само як і ми, планують активно розширюватись. І це розширення – в рамках просторів Peremoga.

То ж ми активно переглядаємо нові потенційні локації. Для нас дуже важливо, аби кожна локація відповідала ідеї та духу Peremoga. Розташування також відіграє неабияку роль – пріоритетом на сьогодні є діловий центр Києва.

Плануємо, що в другій половині 2022 року зможемо запропонувати існуючим та новим клієнтам класну нову локацію з повним циклом послуг “під ключ” та цікавою концепцією в дусі Peremoga.

Не менше оптимізму ми маємо щодо регіонів, оскільки протягом минулого року з нами регулярно контактували підприємці, зацікавлені у відкритті нових об’єктів під нашим брендом. Розуміючи, що вдалою опцією може стати франшиза, ми розпочали активну підготовку. Навесні 2022 року плануємо фіналізувати продукт і продовжити діалог з потенційними франчайзі.

Юлія Литвиненко, директорка IWG plc в Україні (бренди Regus та Spaces): 

          Стратегія IWG на 2022 рік залишається незмінною – розширити свою мережу в кожному великому чи малому місті у світі.

До 2030 року компанія планує мати в портфелі 20000 локацій.

Щодо України стратегія на 2022 рік – відкрити перші локації у містах-мільйонниках. Компанія вже анонсувала відкриття двох локацій у Львові – Regus KIVSH та Spaces LvivTech.City, та однієї у центрі Дніпра – Regus PSHKN. Далі у пріоритетах – Одеса, Харків, Запоріжжя, Івано-Франківськ.

У столиці IWG також продовжуватиме розширюватися, адже наразі не всі райони столиці можуть запропонувати мешканцям міста комфортні офіси. Ми плануємо надати можливість нашим резидентам не витрачати час на дорогу та працювати неподалік від дому. Особливо нас цікавлять нові райони міста із розвиненою інфраструктурою, якісними комунікаціями та комфортними умовами для життя.

На сьогодні IWG оперує 24000 м2. До кінця 2022 року обсяг площ зросте мінімум до 30000 м2.

Крім того, в стратегії є вихід на ринок ще одного бренду нашої корпорації, особлива будівля для якого ще в стані проектування. Більше деталей я повідомлю незабаром. Але, впевнена, цей проєкт стане справжньою родзинкою у нашому портфелі.

  • Відомо також про плани з розширення Creative Quarter, які готуються до відкриття своєї найбільшої локації у бізнес-центрі MAG.NETT – 8000 м2.

Крім операторів, про плани яких ми повідомляли у двох наших публікаціях, є ще декілька, що також готуються до відкриття, але поки що не готові анонсувати це публічно аж до фінального підписання документів. 

Однак, багато хто з учасників ринку обіцяють інформувати видання 3rd Place Media найпершим!

Тож слідкуйте за нашими публікаціями. Обіцяємо: весна буде яскравою!

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше