Плани гравців українського ринку коворкінгів-2022 (ч.I)

Яким буде рік, що настав, для українського ринку коворкінгових просторів та гнучких офісів? Вірною відповіддю буде «не знаю», оскільки останні декілька років показали, що можливим є все: повні локдауни міст та країн, карантинні обмеження різного рівня, чудернацькі заборони та незрозумілий, постійно підвішений стан для всіх операторів ринку.

Тому ми у редакції 3rd Place Media вирішили не описувати «тренди року» (ми про них напишемо згодом), а спитати гравців українського ринку про їхні плани – розвитку локацій, що існують, та запуску нових.

Ілля Кенігштейн, генеральний директор та засновник сервісної компанії офісних рішень Creative States

      2022 року продовжимо масштабування Creative States Україною, не знижуючи наших звичних темпів. З новин – заходимо з нової локацією у київський БЦ Capital Towers. Більш ніж 5500 квадратних метрів, три поверхи із усією офісною інфраструктурою, що включає в себе кабінетні та hot-desk зони, мітинг-руми, лаунжі, великий івент-холл, кухні, санвузли, дитячі. Фішка цієї локації – тераси, на одній з котрих виростимо фантастичний сад.

Офісні приміщення розраховані на команди від 4 та більше – до великих командних офісів на 30-50 осіб. Також будуть персоналізовані кабінети на 1-3 резидентів, кастомізовані бізнес-с’юти із власними терасами для керівників, топ-менеджерів та із консьєрж-сервісом.

Окрім цієї локації, запустимо у Києві ще одну, і в планах зайти у реноваційний проєкт на Подолі, разом із нашим партнером A Development.

Продовжуємо експансію Creative States у регіонах: у 2022 році ми плануємо запуститись у Харкові та Одесі, збільшити локацію Creative State of Dnipro та відкрити другу там же, у Дніпрі.

Як завжди – заходимо на локації у бізнес-центрах А-класу, беремо не метрами, а сервісом.

2021 закрили фінальним запуском Creative State of Arsenal 2 та загальним портфелем метров у компанії у 15 000 м2. Це п’ять локацій в Україні та понад 2500 резидентів — локальних та міжнародних.

Ілля Безручко, генеральний директор мережі BeeWorking

  • До наших планів входить запустити у ремонт локацію на Лук’янівці – 2500 м2 та завершити її за 8-10 місяців.

Також плануємо запустити локацію в центрі, в районі станції метро “Олімпійська”, площею в 11 000 м2. Термін її готовності – до двох років, але ми будемо запускати її частинами.

В першу чергу, ми будемо реалізовувати офіси для якірних орендарів, готуватимемо їх “під ключ”. Також будуть запущені лоббі, лекційні зали та опен-спейси.

Борис Мартиненко, співзасновник Focus.office

  • У 2022 планується відкриття декількох нових локацій. Ми хочемо збільшити наш банк об’єктів на 5000-7000 м2. Загалом, в нас є мета вийти з обсягу 12 500 м2 на 20 000 м2. На даний момент знаходимось на стадії активних переговорів та підписання меморандумів.

В нових локаціях буде витриманий традиційний формат. Ми працюємо у сегменті сервісних офісів, який будемо й надалі розвивати.

Де? Однозначно, CBD. Криза, яку викликала пандемія, показала, що периферійні локації (не Печерський, Шевченківський та Подільський райони) страждають першими. Зараз вакантність у наших об’єктах близько 4%. Об’єкти периферії саме її і створюють.

Тому – однозначно наш орієнтир на наступні станції метро: Печерська, Кловська, Арсенальна, Хрещатик, Золоті ворота, Театральна, Контрактова площа та навіть Либідська. Ідеальна площа – від 3000 м2 до 5000 м2, але розглядаємо і від 700 м2 (якщо на Хрещатику).

Цілі не просто амбіційні. Ми вважаємо їх реалістичними та такими, що нам під силу.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше