Цікаві факти про коворкінги

Редакція 3rd Place Media щоденно відстежує велику кількість матеріалів про ринок гнучких робочих місць, коворкінги, сервісні офіси та інше. Найкраще ми перекладаємо або переказуємо, однак нерідко залишаються факти, які не потрапили до матеріалів, але є цікавими для читачів. 

Тож ми вирішили створити тег “цікаві факти”, за яким час від часу публікуватимемо підбірки цікавих даних, витяги з досліджень та аналітичних документів, а також корисні матеріали для small talks, що їх ведуть менеджери з продажів із потенційними клієнтами коворкінгів.

Отже, сьогодні – перша підбірка:

  • Кількість коворкінгів у світі має сягнути 40000+ до 2024 року, вважають автори дослідження Global Coworking Growth Study.
  • Укладачі аналітики Coworking Space Global Market Report 2021 прогнозують, що обсяг ринку коворкінгів до 2025 року складе $13,03 мільярди, а щорічний приріст – 12%.
  • Найбільша кількість локацій працює у Азійсько-Тихоокеанському регіоні – 5889, на другому місці – Європа із 5858 локацій, бронза у Північної Америки, де 4698 коворкінгів.
  • 90% опитаних в рамках дослідження від Colliers прогнозують зростання популярності гнучких робочих просторів у майбутньому. 25% з них вважають, що воно відобразиться у зміні умов контрактів, ще 44.5% вважають, що зміниться сам зміст оренди комерційної нерухомості.
  • 71,5% працівників, які користувались коворкінгами до пандемії, повідомили про бажання повернутись до них, а 54,9% працівників, що працюють віддалено та ніколи не користувались послугами коворкінгів, планують туди потрапити.
  • 66% працівників бажають мати можливість обирати між різними місцями роботи по закінченні пандемії. З опитаних 40% бажають працювати у локаціях типу коворкінгу чи кав’ярні – це на 11% більше, ніж до пандемії.
Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше