Майбутнє коворкінгів – локації нового штибу

Генеральний директор компанії Coworks, Дешон Браун, розповів про чотири неочевидні коворкінгові простори та використав їх в якості прикладу того, що чекає на індустрію та як операторам варто працювати зі своїми спільнотами

Трохи більше десяти років тому концепція коворкінгу змінила все, що ми знали (чи думали, що знаємо) про офіси та роботу. Однак протягом цього десятиріччя коворкінги у більшості лишались місцем для гіків, основну масу резидентів складали фрілансери та стартапи, а гравці ринку традиційної комерційної нерухомості на коворкінги дивились зверхньо.

А потім прийшлов COVID.

І ми дуже чітко, хоч і неочікуванно, усвідомили: віддалена робота – на часі. А на момент виходу з локдаунів світ вже чітко розумів, як коворкінги стануть у нагоді більшості «працівників з ноутбуками». Окремі команди та великі компанії відмовлялись від дорогої комерційної оренди, не продовжували контракти, оцінюючи перспективи гнучких офісів: чому б ні?

Поточний 2022 рік доволі чітко демонструє, як загальний термін «коворкінг» охоплює більше і більше креативних локацій, спільні простори, місця для нішевої аудиторії та цілеспрямованих спільнот. Ось кілька прикладів таких «нових» коворкінгів. Вони не зовсім відповідають традиційному опису коворкінгу – і саме через це майбутнє індустрії є таким цікавим.

  1. Зі своєю пляшкою

Birch Road зараз управляє декількома локаціями, а в оригіналі був клубом по інтересам для «алкашні»: для тих, чия пристрасть – вино, бурбон та інші напої. Це описувалось як бар без барменів, ідальня без кухні та офіс без корпорації.

Однак під час пандемії на перший план вийшла потреба у спілкуванні з однодумцями, у зв’язках та спільних темах – і кількість резидентів локацій стрімко виросла: саме за рахунок тих, хто в першу чергу прийшов попрацювати серед людей, а вже потім – випити чи обговорити напої.

  1. Спільнота «синіх» комірців

Коворкінгами для малого бізнесу не здивувати, однак Refinery 46 з Індіанаполісу вдалось: цей простір став інкубатором для власників малого бізнесу з надання сервісних послуги для дому. Тут працюють виключно ті, хто знається на вентиляції, кондиціонуванні та опаленні (HVAC), клінінгові компанії, сантехніки та інші підрядники для догляду за будівлями – неважливо, житловими чи комерційними.

  1. Догляд за дітьми – базова опція

Гнучкість, яку отримали працюючі батьки після відомови від обов’язкового перебування в офісі, має свою ціну: дітям все одно, що в тебе Zoom. У Nexus Cowork&Event Space уважно оцінили стан справ та побачили, що догляд за дитиною протягом робочого дня, а також догляд після школи – найбільші «болі» батьків.

Тож вони впровадили відповідні послуги: батьки можуть працювати, діти під контролем. Більше того, під час локдауну у Nexus працювала програма підтримки та допомоги дітям у віддаленому навчанні.

  1. Ноутбуки та поварська лінія

Джейсон Джонсон, засновник HUBB Kitchens, називає свою локацію «коворкінгом для харчоприємців (foodpreneurs)». Облаштована кухонна зона та все необхідне досупно резидентам для оренди на кілька годин, тижнів чи на помісячній основі. Локація користується попитом серед власників ресторанів, приватних кухарів, виробників фуд-траків, фермерів-новачків, домашніх пекарів, приватних інструкторів і демонстраторів та, звичайно ж, серед організаторів та відвідувачів майстер-класів, як і здобувачів непрофесійної кулінарної освіти.

Термін «офіс» вже повністю розмитий та нечіткий. Опис коворкінга теж постійно відозмінюється. Це вже ніколи не буде просто будівлею або просто форматом роботи. Коворкінг набуває нових сенсів: це спільні ресурси, дух спільноти та товариство навколо хобі та навіть пристрасті

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше