Як зробити візит до вашої локації незабутнім та корисним – чек-ліст

Під час одного з нещодавніх заходів про ринок коворкінгів обговорювалась важлива тема: як проводити екскурсії по локації із максимальною користю, перетворюючи гостей на резидентів. Учасники зійшлись на 14 порадах

Важливість екскурсій поза сумнівом, адже це – перша та краща можливість для майбутнього орендатора пройтись локацією та «відчути» простір. Саме екскурсія, як спланований візит, може вигідно показати простір і його послуги, а також познайомити зі спільнотою. Відвідувачі мають під час візиту «побачити» себе та свою команду саме у цій локації.

«Це можливість донести цінність резидентства, а майбутнім членам – прикинути ROI. Екскурсія дуже допомагає – вона показує, що відбувається у просторі. Призначайте візити на час найвищої активності у локації», – радить Айріс Кавана, консультантка з коворкінгів.

Поради щодо візитів

Під час дискусійної панелі правила обговорювали та узгоджували між собою діючі спеціалісти ринку: Айріс Кавана (Women Who Cowork), Марк Ітон (Corner Coworking), доктор Тамміра Лукас (The Cube Cowork) та Карен Тейт (The Residence Coworking).

 1. Візит починається до екскурсії. За словами Марка Ітона, життєво важливою є простота запису на екскурсію. Жодних форм. Гарний варіант – застосунки по типу Calendly та кнопка на сайті, в підпису до імейла та в усіх соціальних медіа. Мінімум кліків – максимум результату та перший дзвіночок для клієнта.
 2. Підготуйтесь до зустрічі. Спробуйте поставити декілька запитань у процесі запису: достатньо сайту та профіля у LinkedIn, щоб якісно підготуватись до зустрічі. Це домашнє завдання допоможе зрозуміти, що саме варто показати, на чому зробити наголос та які пропозиції оренди тримати напоготові.
 3. Використовуйте ланцюжок повідомлень. Після того, як потенційний резидент зареєструвався на екскурсію, надішліть йому низку повідомлень, які підготують його до зустрічі: поясніть, чого від вас можна очікувати, дайте кілька відповідей на часті запитання, покажіть декілька світлин. Це підготує гостя до предметної розмови.
 4. Нагадайте про себе за день. Надішліть повідомлення або імейл напередодні візиту, щоб нагадати про зустріч та налагодити стосунки. Марк Ітон, наприклад, питає гостя, чому той надає перевагу: каві або чаю. Це створює приємний особистий зв’язок і не виглядає нав’язливим.
 5. Знайдіть гіда. Дуже важливою є людина, яка супроводжує гостей. Або це має бути керівник локації, або хтось з команди, по-справжньому зацікавлений у результаті та закоханий у локацію. Карен Тейт завжди проводить екскурсії самостійно: «Я хочу, щоб вони знали, що можуть спілкуватись безпосередньо зі мною». Крім іншого, Карен як місцева мешканка має багато інформації про місця навкруги: де поїсти, припаркуватись, як доїхати та чим зайнятись у районі.
 6. Гарно все сплануйте. Послідовність екскурсії має значення. Відвідувачі мають не лише подивитись, як гарно саме в цьому коворкінгу, але й зрозуміти, як ця локація сприятиме їхньому зростанню та розвитку. Тож варто спланувати послідовність показу зон, та зрозуміти, про що саме краще розповісти гостям під час екскурсії.
 7. Зустрічайтесь, де треба. Незалежно від того, яка велика та гарна в вас локація, місцем старту має бути та зона, яка з самого початку цікавила гостей: зал для засідань, окремий офіс, стіл в опен-спейсі.
 8. Покажіть простір для подальшого зростання. Після показу саме тієї зони, що цікавила клієнта, перейдіть до пропозиції «на крок вперед», розкажіть про послуги – кав’ярню та фуд-корт, отримання кореспонденції, зали для засідань та місця для зберігання. Покажіть, як команда з двох засновників, які прийшли до вас, зможуть переїхати до невеличкого офісу на чотирьох, а потім просто збільшувати кількість робочих місць, не змінюючи офісу. Чи поверху, чи будівлі – байдуже, всі цінять сталість.
 9. Візит – про гостей, а не про вас. Більше запитуйте та уважно слухайте. Не торопіть, пам’ятайте, що гості у вас – щоб відчути простір, атмосферу та інших людей. «Вони прийшли не за стільцем зі столом, та не за Wi-Fi, вони шукають інше: спільноту, баланс життя та роботи, надихаюче оточення», – коментує Карен.
 10. Сплануйте маршрут. Знайдіть способи поєднання гостей з простором. Для цього потрібно знати про їхній бізнес, це допоможе зв’язати гостей із простором та спільнотою. «Подумайте, із ким ви можете познайомити гостей під час екскурсії, – радить Айріс. – Це допоможе розтопити кригу на вході до спільноти. Також це допоможе зрозуміти перспективність та цінність вашої спільноти».
 11. Готуйтесь до розмови. Щоб розмова була не лише приємною, але й корисною, варто знатись на історії походження та розвитку коворкінгів та розуміти, яким чином цей ринок став відповіддю на «епідемію самотності» і як гнучкі локації «зменшують самотність». Ця інформація не буде зайвою під час екскурсії.
 12. Враховуйте деталі. Найменші нюанси можуть мати найбільший вплив. Особливо, якщо у вашому коворкінгу є послуги на кшталт догляду за дітьми, як на локації Тамміри: «Гості хочуть знати, де саме перебуватиме дитина, як дістатись цього місця, наявність шляхів евакуації та вогнегасників, сертифікація персоналу та багато іншого». Розповідаючи про все це, ви демонструєте уважність до потреб резидентів та, що важливіше, готовність дослухатись до них.
 13. Пропонуйте тест-драйв. Після екскурсії запропонуйте своїм гостям лишитись у коворкінгу та попрацювати в ньому до кінця дня безкоштовно. Це гарна нагода побути у просторі та познайомитись із членами спільноти. Напишіть їм про це вранці дня зустрічі та нагадайте взяти з собою ноутбук.
 14. Наступні кроки. Обов’язково наприкінці екскурсії домовтесь про те, що буде далі: надішліть протягом того ж дня лист або повідомлення із усією потрібною та корисною для гостей інформацією, відповідями на всі питання та, за можливості, комерційною пропозицією. Навіть у випадку, якщо гості «просто подивились», обов’язково домовтесь про наступні кроки.
Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше