Кейси партнерства коворкінгів з торговими закладами

Цим невеликим оглядом ми починаємо цикл матеріалів про партнерства нового часу: гнучкі простори у ТРЦ, готелях, ресторанах та інших локаціях. Вже існують доволі успішні приклади в Україні, як і по світу: спробуємо зібрати їх разом, щоб розуміти тренди.

***

На ринку комерційної нерухомості все частішими та все цікавішими стають проекти на перетині торгівлі, офісів та промислових просторів. Деякі торгівельні заклади відкривають коворкінги за своїми вітринами, а в офісних приміщеннях все частіше відкриваються торгові точки. Знайшли декілька, на наш погляд, цікавих кейсів такої співпраці.

Кейс 1

Минулого року, у 2021, WeWork домовився про партнерство з компанією оренди меблів Feather і дозволяє своїм резидентам облаштувати офіс товарами цієї компанії. Така співпраця приносить багато користі обом учасникам, оскільки WeWork має доступ до меблів Feather, а орендна компанія має чудовий канал просування своїх послуг.

Кейс 2

Інший приклад – мережа жіночих коворкінгів The Wing домовилась про партнерство з Nguyen Coffee Supple: компанія облаштувала кав’ярні в усіх локаціях мережі, а також організовує заходи та промо-кампанії в коворкінгах.

Коворкінги та заклади торгівлі почали працювати разом ще до пандемії, однак необхідність заповнити порожні простори змушує їх активізувати співпрацю.

Кейс 3

Цей тренд до пандемії, у 2018 році, вловили в команді компанії-оператора Industrious – і відкрили коворкінг у ТРЦ Scottsdale Fashion Square в місті Фенікс. За час, що минув, ідея показала гарний результат, тож оператор відкрив цілу низку локації у приміських ТРЦ по всій Америці.

«Наші локації, що показують найкращі результати, знаходяться у місцях змішаного користування, на кшталт торговельно-розважальних центрів. Сильно впливає на це розміщення – люди хочуть ходити на роботу в місця, які зручно розташовані та легкодоступні, – вважає Джеймі Ходарі, співзасновник та генеральний директор Industrious. – Ми активно збільшуємо кількість локацій у таких проєктах, бо це місця, де люди хочуть працювати, а ми маємо бути там, де нас хочуть бачити люди».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше