Навіщо Industriuos виходить на міжнародні ринки?

Компанія Industrious, оператор гнучких просторів, повідомила про розширення діяльності на одразу шість закордонних ринків – Сінгапур, Гонконг, Бангкок, Париж, Брюссель та Ейндховен. Для цього вона придбає дві місцеві компанії, що спеціалізуються на преміальних рішеннях для роботи – The Great Room та Welkin & Meraki.

Орієнтуючись на запит від працівників на більше гнучкість, компанії все активніше використовують платформи задля пошуку якісного сервісу та великої кількості локації по світу.

Компанія The Great Room заснована 2016 року та нараховує сім гнучких просторів із 70 працівників у Сінгапурі, Бангкоку та Гонконгу. Welkin & Meraki заснована 2018 року і має п’ять локацій із 30 працівниками у Парижі, Ейндховені та Брюсселі.

Обидва оператори працюватимуть під своїми назвами, а їхнє керівництво долучиться до команди Industrious, щоб сприяти міжнародній експансії без компромісів із якістю та послугами.

Джеймі Ходарі, генеральний директор та співзасновник Industriuos, розповів про експансію компанії.

  • Чому ви вирішили розвиватись зараз і чому саме в цих країнах?
  • По мірі зростання Industrious, ми декілька разів розглядали можливість виходу на міжнародні ринки, однак щоразу це було не на часі. Зараз нові стратегії робочих місць, відредаговані пандемією, передбачають зростання попиту на гнучкість на всіх континентах. І звичайно, резиденти шукають єдиного оператора, який працює у різних країнах. Тож, після років очікування настав час почати з найбільшим попитом – Західна та Центральна Європа та ключові ринки Азії.
  • Чому Industrious вирішив придбати саме ці компанії – The Great Room та Welkin & Meraki?
  • Ці компанії зробили дивовижну роботу зі створення високоякісних просторів, що відповідають усім вимогам та потребам сучасних резидентів. Їхні пропозиції гарно співпадають із нашим брендом, тож і з цього боку ці угоди також мали сенс. Також вони активно присутні на ринках, де є високий попит на гнучкі робочі простори, а також є дуже активними командами, які здатні очолити наш розвиток на регіональних ринках.
  • Які Ваші прогнози щодо подальшого розвитку Industrious?
  • Перед Industrious, як і іншими операторами гнучких просторів, відкриваються дивовижні перспективи по мірі того, як компанії звертаються до формату «робоче місця-як-послуга» (Workplace-as-a-Service, WaaS). Причини, Які впливають на цей попит, нікуди не подінуться найближчим часом, тож я прогнозую стабільне зростання ринку протягом наступних років. Для Industrious ці дві угоди є першим кроком на шляху побудови глобальної мережі робочих місць, із продовженням розвитку в коротко-та довгостроковій перспективі.
Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше