У Львові відкрився Pop-Up Coworking: що за формат, скільки коштує та для кого він?

На Заході України є величезна кількість людей, багато хто з них зупинився у Львові та, відчувши відносну безпеку, почав шукати місце для роботи. Відповіддю на попит стала нова локація – Pop-Up Coworking від команди Futura Hub (про який ми раніше розповідали). Дізнались в Анастасії Гаврилової, маркетинг-директорки девелоперської компанії “Авалон” та очільниці команди, про новий коворкінг.

  • З усього виходить, що відкриття нового коворкінгу було не запланованим. Чому так вийшло, і як війна вплинула на ситуацію та рішення?
  • Відкриття Pop-Up Coworking справді відбулось доволі неочікувано.

Девелоперська компанія “Авалон” у портфелі має як житлову, так і комерційну нерухомість – зокрема, простір у центрі Львова, який раніше здавався в оренду одному з ресторанів. У перший тиждень війни ресторатори відмовились від подальшої співпраці, не відчуваючи у собі сил працювати – і приміщення звільнилось.

Команда Futura HUB оперативно зорієнтувалась у ситуації: буквально за день, “на колінці” був створений бізнес-план коворкінгу, за один вечір його було захищено перед бордом – і за два дні ми відкрили локацію. Це вдалось, бо вся команда була на місці, що дозволило нам швидко стати до роботи та перетворити спейс на гнучкий робочий простір.

Ми доволі швидко зрозуміли, що ті, хто осів у Львові – кияни, миколаївці, харків’яни – шукатимуть для себе окремі простори для роботи. Люди мешкають в орендованих квартирах, разом з тими, з ким приїхали: друзі, родичі, діти, домашні улюбленці. Часто це не сприяє зосередженій та продуктивній  роботі. Інша справа – коворкінг! 

  • Назва Pop-Up Coworking: чому так називається нова локація та що саме надихнуло на слово pop-up?
  • Назва Pop-Up Coworking передбачає, що коворкінг створено швидко та усі його відмінності від звичного формату коворкінгу (відсутність мітінг-румів, скайп-кімнат тощо) продиктовані особливістю камерного простору.

Це слово трохи знімає відповідальність за можливі недоліки у приміщенні, яке раніше взагалі не було передбачено для облаштування коворкінгу. На щастя, в мене – чудова команда, яка міркує ясно та швидко, генеруючи класні рішення. Тому у якості локації та пропозиції ми впевнені, а “pop-up” – для підстрахування.

  • Що нового та що традиційного у Pop-Up Coworking? Якими є пропозиції для резидентів та якою є вартість?
  • Будівля Pop-Up Coworking нова, знаходиться у центрі міста та має -1 поверх, у якому колись був бар, а тепер ми обладнали там бомбосховище.

У Pop-Up є лише формати закріплених та незакріплених робочих місць, до яких додаються базові зручності – все, що має бути у кава-зонах, та кав’ярня із кухнею.

Оплата – помісячна: $180 за hot desk (незакріплене робоче місце),та  $200 – dedicated desk (закріплене).

  • Крім базових послуг, що ще є в Pop-Up Coworking?
  • Бомбосховище стало нашою величезною перевагою! Але згодом з’явився ще один, не менш вагомий фактор)

Коли коворкінг дуже швидко почав наповнюватись резидентами, я зрозуміла, що всі ці люди мають десь харчуватись. Спочатку я пішла по львіським кав’ярням із пропозицією відкритись у нашій локації, однак ідея виявилась невдалою: вони всі і так зараз працюють в активному режимі, і навіть не думають про розширення.

Тоді я дізналась, що засновники мережі Takava знаходяться у Львові та домовилась про зустріч. Це був той випадок, коли з самого початку знайомства стає зрозуміло – це твої люди. Тож на другий день знайомства ми вдарили по руках та переформатували перший поверх локації Takava. Так і сформувався наш теперішній простір – -1 та 2-й поверхи займає коворкінг, а літню терасу на 1-й поверх – кав’ярня.

Ми знали, що поява додатково закладу, а тим паче Такави додасть чимало шуму для коворкерів. Однак ми вирішили піти на ризик. Рішення виявилось виправданим –  резиденти відчули наш вайб та повністю влились в філософію локації!

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше