10 причин, чим коворкінг кращий за домашній офіс, – версія фрілансера

Працюючи на фрілансі, Біллі Фрейзер змінює робочі місця у коворкінгах вже понад п’ять років. За його словами, часе це повністю змінило його професійне життя. І ось чому

Біллі Фрейзер – автор та технологічний консультант, який уособлює триєдність сучасної кар’єри: фрілансер, засновник бізнесу та full-time працівник консалтингової компанії.

Коли я розмовляю зі студентами та молодими професіоналами, які хвилюються щодо навички побудови нетворкінгу, я раджу їм знайти найближчий коворкінг та попрацювати там щонайменше місяць. Ось 10 причин, чому коворкінг не є примхою, не лише гарною нагодою вийти з дома, а є дивовижною можливістю для професіонального розвитку.

  1. Новий погляд

Незалежно від того, чи ви працюєте на себе або є частиною компанії, коворкінг надає вам доступ до знань та досвіду людей з різних галузей. Це дозволяє отримати безліч інсайтів – як завдяки організованим зустрічам для брейншторму з іншими резидентами, так і через просте звернення до допомогу від сусіда. Все, що треба, це лише спитати.

  1. Зміна обстановки

Піжама та капці можуть когось і влаштовувати, однак що робити, якщо є потреба у зміні обстановки на робочому місці? Коворкінги в основному мають цікавий та орієнтований на співпрацю дизайн приміщень, в якому є місце і затишним куточкам, і відкритим просторам. Це дозволяє не втомлюватись від робочого оточення.

  1. Глибше спілкування

Багато коворкінгів мають спеціальні зони для спілкування та співпраці. Пройшли ті часи, коли всі збирались біля кулеру з водою. Люди шукають більш глибокий зв’язок. Особливо ці можливості стають у нагоді, якщо ви працюєте вдома і відчайдушно прагнете зв’язку з людьми.

 

  1. Баланс життя та роботи

Незалежно від того, як виглядає ваше професійне життя, зараз майже всі говорять про баланс між роботою та особистим життям. Коли ви працюєте вдома, межі між особистим і робочим часом швидко розмиваються. Як фрілансеру, приєднання до коворкінг-центру дало мені відчутні межі для того, коли і де я працюю. Робота відбувалася в коворкінгу, а життя відбувалося вдома. Можливість змінювати місце розташування залежно від того, що я робив, підвищила мою загальну продуктивність — більше не їздити на роботу вниз у моїх боксерах.

  1. Швидкість у вирішенні питань

Звичайно, існують переваги роботи у корпоративних офісах, однак дуже часто там доводиться чекати на реакцію на запит. Скінчився папір у принтері? Треба створити запит на керівника відділу, який його погодить та передасть керівнику іншого відповідного відділу, потім чекати, поки той погодить та дасть розпорядження виконавцю – і вже тоді папір може(!) з’явитись. При роботі вдома доведеться йти до магазину. В коворкінгу ж є спеціальна команда, яка сама стежить за цим процесом.

  1. Новий формат нетворкінгу

Незалежно від вашої роботи, її частина завжди полягає у взаємодії з іншими. Чи заради пошуку нового співробітника, чи зустрічі з клієнтами, але нетворкінг є важливою складовою роботи. У коворкінгах ви не лише маєте доступ до різних цікавих людей – ви ще й отримуєте доступ до їхніх мереж.

  1. Доступ до міждисциплінарних знань

У професійному житті завжди буде те, чого ми не знаємо. Найкращим способом дізнатись про це – спілкування з людьми з іншими знаннями. Коворкінг змушує знайомитись з людьми, які обізнані на інших, ніж ви, речах. Врешті-решт, створене вами не може існувати у вакуумі, тому завжди можна перевірити свою гіпотезу, розповівши іншим про те, що ви робите.

  1. Чудова енергетика

Не треба розумітись на феншуї, щоб відчувати, на якому робочому місці краще працювати. Третину свого життя ми проводимо на роботі, і було б непогано цей час провести у приємній атмосфері. Більшість коворкінгів передбачають баланс між робочими просторами для підвищеної концентрації та зонами для нетворкінгу, де можна отримати заряд креативності та інновацій. У найгіршому випадку, можна роздивлятись картини, поки на вас у Zoom волає шеф чи клієнт.

  1. Доступ до місцевої спільноти

В корпоративних офісах важко зрозуміти вплив компанії на місцеву спільноту – та й немає його в основному, хоча багато хто з нас цінує цю локальну силу слабких зв’язків. Натомість багато коворкінгів об’єднують спільноту навколо себе, надаючи резидентам знижки у місцевих виробників та безпосередньо впливаючи на район.

  1. Максимальна різноманітність

Компанії у своїй більшості мають офіційні та неофіційні вимоги до кандидатів: рівень освіти, місце походження чи навчання, попередні місця роботи або сектори економіки. Коворкінги відкриті для всіх і цінність резидента визначається лише іншими резидентами, базуючись на його залученості у спільноту та здатність бути корисним оточуючим. І пофіг на диплом.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше