Про проект

Третє місце – частина міського простору, яка не пов’язана із домівкою («перше місце») та роботою («друге місце»). Це – якір у житті суспільства, який сприяє творчій взаємодії людей.

Рей Ольденбург, соціолог

3rd Place – видання про коворкінги та все, що в них відбувається. Ми розцінюємо коворкінги та гнучкі офісні простори як наступний етап еволюційного розвитку робочих локацій: місце злиття творчої роботи та інтелектуального дозвілля людей нової формації – фрілансерів, засновників стартапів, цифрових кочівників та членів розподілених команд.

При цьому, вважаємо ми, команди коворкінгів – це не наймані працівники. Це люди, яких об’єднує ідея «нової нормальності»: непересічні творці нових просторів, автори концепцій, мрійники, підприємці та піонери одразу кількох ринків (комерційна нерухомість, офісні простори, індустрія гостинності, технології, івент- та освітні проекти).

Ми вважаємо, що коворкінг – це місце, в якому можуть відбуватись будь-які події: освітні програми та семінари, технічні хакатони для розробників та креативні хакатони – для стартапів та підприємців. Це – місце, в якому представлений традиційний набір послуг (кава, чай, цукор, вода та снеки), однак кожна локація виділяється пропозицією, наповненням чи якістю сервісу. Тут існують єдині на весь світ стандарти, а також – простір для творчого підходу та вдосконалення.

Коворкінги в Україні – поки недооцінений актив та – поки що – недостатньо розвинутий бізнес, на який лише починають звертати увагу креативний клас та інвестори. Він вже має власних евангелістів, вже пишуться історії успіху, хоча правила гри лише формуються. Тому, вважаємо ми, цьому ринку потрібне власне видання:

3rd Place – видання про коворкінг, його команду та резидентів

Якщо Ви хочете запропонувати тему для матеріалу або маєте ідею для співпраці, пишіть нам