Борис Мартиненко, Focus: «По завершенні ребрендингу ми почнемо готувати франшизу»

Наприкінці листопада Борис Мартиненко повідомив про ребрендинг проектів «Перша Будівельна Агенція» та «Shota Rustaveli Office», які відтепер мають спільну назву «Фокус». Слоган проекту: місце, де все працює. Місце, де всі працюють. Розпитали його про подальші плани, локацію на Шота Руставелі, 11, та сучасне українське мистецтво.

– Нещодавно ми провели ребрендінг: зробили пости у соціальних мережах, на локаціях налили шампанське. Тепер запрошуємо на нашу центральну локацію на вулиці Шота Руставелі всіх зацікавлених, щоб не просто показати квадратні метри, але й колекцію сучасного українського мистецтва, яке в нас дуже непогано представлено.

По завершенні цього процесу, ребрендингу, почнемо готувати франшизу.

– Як взагалі почалась історія Вашого бізнесу у галузі сервіс-офісів?

– Я вже більш ніж 18 років займаюсь бізнесом. У 2017 році знайомі розповіли, як вони орендували приміщення, вклали гроші в ремонт та відремонтоване приміщення здали іншим орендарям. Кошти за ремонт їм вдалось повернути за шість місяців, після чого вони отримували чистий прибуток. Я зацікавився цим бізнесом, адже до нього протягом тривалого часу займався складним виробництвом, в якому ми боролись за кожний відсоток прибутку.

Тоді ж я долучився до цього бізнесу – і зараз ми маємо в управлінні близько 12,5 тисяч квадратних метрів. Їхніми орендарями є більш ніж 150 компаній, понад 1000 співробітників яких працюють в офісах. Згідно наших підрахунків, ми займаємо четверте місце за кількістю квадратних метрів у пулі об’єктів. Більше за нас лише Creative States, Creative Quarter і Regus.

Ми є управляючою компанією всіх цих об’єктів на засадах довгострокової оренди.

Всі наші локації розподіляються на дві категорії. Перша – це об’єкти, які мають інфраструктурну складову сервісу та сервіс як сервіс. Друга – мають просто сервіс як сервіс.

Що таке інфраструктурний сервіс? Це наявність в локаціях зон загального користуванні: рецепції, прінт-зони, кухні, переговорних кімнат та скайп-кімнат, кав’ярні з баристою, тренажерного залу, кімнат для медитації, лаунж-зон.

Сервіс як сервіс – це облаштовані робочі місця з низкою додаткових послуг, які включають комунальні послуги, прибирання, охорону, інтернет, каву, чай та інше.

– Розкажіть про ребрендінг, який відбувся нещодавно.

– «Фокус» – це магія, яка відбулась із нами. Коли нам сказали цю назву наші партнери з Київської академії медіа мистецтв (КАМА), ми зрозуміли – це воно.

Бренд, який ми бажали створити, мав охоплювати три цільові аудиторії нашого продукту: кінцевого клієнта, власника приміщення та управляючу команду. При спілкуванні з усіма ними ми завжди кажемо про фокус на результаті. Клієнт фокусується на своїй роботі, орендодавець – на власних справах, адже ми займаємось його приміщенням, ми сфокусовані на наданні сервісу, результатах наших клієнтів та якості послуг.

Для нас дуже важливим є це поняття фокусу. Наприклад, до пакету резидента включені абсолютно всі послуги – в нас немає жодних прихованих чи додаткових платежів. Також ми не влаштовуємо самі і не здаємо в оренду загальні зони своїх локацій під івенти, бо вважаємо, що цей галас буде заважати тим, хто сфокусовано працює. І ми не наполягаємо на тому, що збільшення команди – привід збільшити офіс, рішення приймає клієнт.

– Після експериментів із локаціями Ви створили офісний центр на Шота Руставелі, 11. Що це за об’єкт і що там можна знайти?

– Ця локація стала результатом накопиченого досвіду. Ми навчились тому, що наш бізнес має три складові.

Перша – істинна ціна ремонту та розуміння концепту. Це дозволяє тримати в центрі уваги результат, не витрачаючи гроші на непотрібні речі.

Друга складова – це наш продукт: якісна локація та рівень сервісу, який там надається. Він має завжди бути на високому рівні і все ж ми постійно шукаємо можливості його покращення. Для цього ми намагаємось зрозуміти потреби клієнта. В офісах на Шота Руставелі, наприклад, є рушники та зубні щітки.

Третя складова – вміння знайти свого клієнта. Наш клієнт знаходить нас через особисті контакти та купує в нас через довіру до нашої репутації.

Резидент, який потрапляє в локацію на Шота Руставелі, за свої гроші отримує власний офіс із якісними меблями, доступ до переговорних кімнат з проектором та усім необхідним, включаючи воду та зарядні пристрої для будь-якого телефону. Крім того, ми пропонуємо кімнату для медитацій, тренажерну залу та душові, обладнану кухню із кавою, чаєм, печивом, імбиром та лимоном у холодний сезон, а також доставку з ресторану Beef.

Ми принципово вважаємо, що ми не є коворкінгом. Ми пропонуємо комфортну інфраструктуру та сервіс. В нам немає хот-десків, в нас все включено у вартість, в нас немає додаткових платежів. І ми не влаштовуємо івенти.

Завдяки збалансованому та професійному підходу ми маємо вакантність на рівні 9%, з якої ми плануємо вийти протягом найближчих 2-4 місяців. Після закінчення всіх робіт по локації на Шота Руставелі ми готові до будь-якої пропозиції: тепер ми хочемо працювати з локаціями від 3000 квадратних метрів, однак не відмовимо і людині зі 100 квадратами. Ми знаємо, чим їх наповнити, щоб вони були прибутковими.

Окремою привабливою особливістю локації на Шота Руставелі є картини сучасних українських художників.

– Ви багато розповідаєте у соціальних мережах про сучасне мистецтво на локації на Шота Руставелі. Чому це важливо?

– Ми у компанії дуже гарно розуміємо, що оточення і предмети навколо нас впливають на наш стан та думки.

З початку 2021 року ми почали збирати корпоративну колекцію картин українських художників. Їхня підтримка через придбання є для нас дуже важливою. Однак для нас принципово офіційно купувати картини у художників, які офіційно працюють в Україні та прозоро сплачують податки в країні.

Коли ж почала будуватись локація на Шота Руставелі, ми зрозуміли, що її стіни гарно підходять для наших картин, тому розмістили частину колекції саме на цій локації.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше