Архітектори створили універсальні дизайни робочих просторів для нового часу

Все більше людей роблять вакцинацію, потроху життя повертається у звичний режим і постають нові питання. Зокрема, якими будуть робочі місця, на які повернуться люди? Як часто доведеться працювати вдома, а коли – бути присутнім на робочому місці? Яким, власне, буде цей постпандемічний робочий простір?

Найбільш перспективним варіантом вважається «гібридна робота» і все більше дослідників поділяють цю думку. Ціла низка досліджень, із невеликою різницею, показують, що близько 55% бажають лишатись вдома три дні на тиждень.

Ця гібридна модель передбачає відмову від стандартних офісів на користь більш гнучких та адаптивних, вважають у Clive Wilkinson Architects. Ця агенція вже понад 30 років створює робочі простори по всьому світу – для топових рекламних агенцій типу Publicis та для технологічних компаній – Microsoft та Google.

В агенції створили набір складових для робочих просторів – 12 елементів дизайну, які відповідають вимогам до простору, в якому хочеться працювати, зустрічатись з колегами та генерувати нові ідеї.

Посилання на збільшене зображення

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше