Microsoft створила продукт для віддаленої роботи назавжди

Microsoft презентувала платформу Viva – останню велику ставку компанії на віддалену роботу та нову нормальність робочих місць. Вона працює як портал між бізнесом та працівником та має спростити віддалену роботу для всіх учасників процесу.

«Ми всі взяли участь у найбільшому в історії людства експерименті з віддаленої роботи, – відмітив Сат’я Наделла, генеральний директор Microsoft. – Світ одужує, однак стан речей змінився. Гнучкість в тому, коли, де та як ми працюватимемо – це і є запорука майбутнього».

Варто відмітити, що в компанії ще на самому початку пандемії та низки локдаунів зрозуміли, що вони змінять те, як ми навчаємось та працюємо. Розробка Viva велась з думкою саме про те, як створити робочий простір нової генерації.

«Нам варто перестати сприймати роботу як місце, а почати думати, як нам втримати культуру, поєднати працівників та використати людську винахідливість у світі гібридних речей», – прокоментував проект Джаред Спалато, голова напрямку Microsoft 365.

Viva інтегрується у програмний набір Microsoft Teams та об’єднує разом наріжні частини бізнесу. На думку розробників, їх чотири: зв’язки, інсайти, теми та навчання.

Зв’язки (Viva Connections) допомагають підтримувати комунікації між співробітниками на офіційному та неформальному рівнях, створюючи різноманітний користувацький досвід. Viva Insights допоможе збирати в одному місці та аналізувати безліч даних – як з ринку так і з самого бізнесу. Learning дозволить створювати освітні кабінети, щоб навчати та розвивати співробітників за допомоги матеріалів LinkedIn Learning, Microsoft Learn та власних продуктів компаній. Теми, або Viva Topics описується як «Wikipedia для бізнесу» та дозволяє формувати бази знань, накопичуючи інформацію та структуруючи її за допомоги штучного інтелекту.

Очікується, що протягом 2021 року будуть впроваджені та анонсовані нові модулі платформи Microsoft Viva.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше