Штат Apple працюватиме в офісі тричі на тиждень, бо «особиста співпраця істотна»

На початку червня поточного року генеральний директор Apple Тім Кук оголосив про запровадження гібридного робочого графіку, який передбачає від трьох днів присутності в офісі протягом робочого тижня. Незважаючи на невдоволення частини співробітників, компанія не відмовилась від свого плану, вважаючи особисту присутність на роботі істотною.

У відеозверненні старший віце-президент з персоналу та роздрібної торгівлі Дейдра О’Браєн заявила, що Apple вірить в те, що «особиста співпраця незамінна для нашої культури та нашого майбутнього». Вона нагадала, що всі створені продукти та послуги є результатом саме особистої співпраці.

«Якщо на хвилину замислитись над нашими надзвичайними продуктами, що їх запущено минулого року, вони, як і презентація їхнього запуску, базувались на роках роботи, яку ми робили разом, особисто перебуваючи на робочому місці», – сказала вона.

2020 року корпорація закрила офіси, змусивши весь персонал піти на віддалену роботу. У 2021 році, коли стан справ з коронавірусом покращився, Apple збирає всіх як мінімум на три дні присутності в офісі на тиждень. Це подобається далеко не всім: група співробітників надіслала Тіму Куку лист з проханням дозволити всім обирати, працювати віддалено чи в офісі. Компанія відмовилась розглядати цей варіант, пообіцявши при цьому розглядати кожний випадок окремо. Але лише після виконання розпорядження повернутись в офіс та пристати на гібридну модель.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше