Третина білих комірців у світі працюватимуть віддалено, – Gartner

До кінця 2021 року 51% працівників розумової праці по світу працюватимуть віддалено. У 2019 році відсоток таких людей складав 27%. Такі дані містяться у дослідженні компанії Gartner. Дослідники відносять до цього прошарку всіх, хто залучений до створення нових інтелектуальних продуктів – письменників, бухгалтерів та інженерів.

Аналітики компанії також вважають, що 32% всіх працівників світу працюватимуть віддалено наприкінці 2022 року – у 2019 році їх було 17%. Віддалена робота, за визначенням Gartner, це як мінімум один день роботи з дому (гібридна робота) або повний робочий тиждень вдома (повноцінна віддалена робота).

«За гібридним режимом майбутнє, якщо компанія навчиться поєднувати віддалену роботу та працю в офісі. Це дозволить оптимізувати діяльність та підвищити результативність», – вважає Ранжіт Атвал, провідний аналітик Gartner.

Віддалена робота має різні форми по світу та залежить від рівня проникнення інформаційних технологій, культури в компаніях та, власне, індустрії, у якій компанія працює. У 2022 році, прогнозують у Gartner, 31% всіх працівників світу працюватимуть віддалено. У США 53% загального ринку працевлаштованих сидітимуть не в офісі, у Великобританії цей відсоток складатиме 52%, в Німеччині – 37%, у Франції – 33%. Індія та Китай матимуть найбільшу кількість віддалених працівників у світі, хоча у відсотковому співвідношенні це будуть 30% та 28% відповідно.

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше