Якими Ford Motors бачить робочі місця «нової нормальності»

Компанія Ford Motor починає то повертає співробітників до центрального кампусу у місті Дірборн, штат Мічиган, то знов їх просить лишатись вждома. Поки тривають локдауни і лишається незрозумілою ситуація з новми штаммами вірусу, компанія намагаєтьс оцінити перспективи та сконструювати майбутнє робочих просторів та бізнес-процесів.

Відомий як «Скляний дім», 12-поверховий офіс спорожнів у березні 2020 року, коли 30 000 співробітників – від менеджерів з продажів, маркетологів та HRів до дизайнерів та інженерів – були відправлені додому. Тоді протягом двох місяців не працювали фабрики компанії: вони відкрились у травні, вже облаштовані засобами індивідуального захисті та у відповідності до санітарно-епідеміологічних норм.

Очолює процес змін у роботі Мару Флорес – голова глобальної співпраці Ford та послуг для клієнтської продуктивності. Вона розповідає, що зміни почались влітку 2020 року, коли компанія повернула до офісу співробітників та попросила їх повністю очистити робочі місця – зібрати все, що може знадобитись для роботи вдома протягом тривалого часу.

Це знадобилось компанії, щоб оцінити реальний стан справ із зручностями робочого місця – важливий, але часто переоцінений елемент робота з дому. Після цього компанія допомогла всім співробітникам отримати необхідну підтримку від офісу: цифрові доступи, ергономічні крісла, пристрої та інше.

Після створення віртуальних робочих місць, команда Флорес звернула увагу на фізичні. В першу чергу, був створений мобільний застосунок для співробітників: щоб потрапити до офісу, треба відповісти на декілька питань, підготовлених лікарями.

По офісу встановлені датчики, які повідомляють менеджеру поверху, що в окремому приміщенні скупчилось забагато людей.

Впроваджена система, яка дозволяє бронювати місця для зустрічей по всьому офісу. Якщо зустріч передбачає онлайн-конференцію, створено візки, на яких встановлено обладнання для переговорів. Їх можна відвозити на будь-яке місце.

«Наріжним елементом гібридної моделі робочих просторів є впевненість в тому, що робітники офісу та ті, хто працює вдома, відчувають однаковий зв’язок із робочим місцем», – каже Мару Флорес.

Не залишені повз увагою і робочі інструменти «білих комірців». Крім сервісів відеоконференцій, обміну повідомленнями та спільної роботи з документами, які постійно вдосконалюються, команда створює неформальні онлайн-простори для проведення дружніх зустрічей.

Використовуючи аналітику даних та штучний інтелект, який оцінює відкриті робочі потоки, дошки та розклади, команда розробляє програмні інструменти, які відповідають потребам співробітників: для доступу до документів чи Бази знань, реєстрації конференц-залів та багато іншого. Також ШІ сигналізує, якщо хтось забагато працює або відпочиває.

Не забули і про інформаційну безпеку. Компанія впроваджує захист інформаційних прав, який дозволяє користувачам шифрувати дані та створювати дозволи на доступ, а також додає двох-факторну автентифікацію в особливо чутливих застосунках.

Оригінал на The Wall Street Journal

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше