Airbnb робить ставку на ринок віддаленої роботи

Компанія Airbnb анонсувала появу низки функцій, серед яких – можливість шукати помешкання за рік до дня оренди та перевірка швидкості інтернет-підключення в квартирах. Компанія вважає, що віддалена робота та гнучкий туризм – workation – залишаться з нами надовго.

Генеральний директор Aribnb Брайан Ческі розповів про понад 50 покращень сервісу, які, на його погляд, дозволять компанії отримати максимум від «золотого віку» туризму нового типу, що зародився під час пандемії COVID-19. Цей туризм визначається тим, що робота та відпочинок змішані через відмову від роботи в офісах.

Оренда на 28 та більше днів – найшвидше зростаюча категорія, вона склала 20% всіх замовлень у третьому кварталі поточного року, також ця категорія продемонструвала найменший відсоток відмов. Для орендодавців це теж гарні новини, адже зменшується плинність орендарів.

Багато ресурсів компанія також вкладає в програму перевірки якості інтернет-підключення, допомагаючи власникам провести тестування та розміщуючи показники на сайті максимально помітно.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше