Нова локація BeeWorking номінувалась на премію «Інтер’єр року 2021» (фото)

Архітектурна студія BeeWorking, яка створює локації однойменної мережі, взяла участь у Всеукраїнському щорічному архітектурному конкурсі Interiorgoda з вісьмома проєктами, один з яких отримав призове місце. Про це повідомив генеральний директор мережі, Ілля Безручко, у LinkedIn.

Архітектори студії, окрім гнучких робочих просторів, також створюють дизайни квартир – її проєкт Green beige отримав другу премію в номінації «Нереалізовані інтер’єри квартир та будинків». Автори проєкту – архітектори студії Поліна Яковлева та Єлизавета Нікуліна.

Другий проєкт, з яким студія взяла участь у конкурсі, – нова локація BeeWorking Lukyanivka, яка ще не відкрита. Наразі відомо лише, що площа локації – 2300 квадратних метрів.

«BeeWorking Lukyanivka – це надихаючий сучасний простір, витриманий у витонченому стилі, який балансує на межі сучасності, відголосках модернізму та чітких рисах мінімалізму, – написали творці про свій дизайн. – Головна кольорова домінанта – оксид заліза, темний червоний колір з наближенням до коричневого – як образ стриманості, чемності та величності. Головна думка інтер’єра – створити атмосферу ділового сегменту, при цьому не сильно заглиблюючись у безформну сухість паперів та канцелярії.»

За словами Іллі Безручко, це – лише одна з локацій мережі, відкриття яких заплановано на 2022 рік. Ще багато цікавого, корисного та нагального Ілля розповів в інтерв’ю для видання 3rd Place Media, з яким можна ознайомитись за посиланням

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше