Бізнес переглядає підхід до оренди та володіння нерухомістю

Згідно дослідженню компанії Knight Frank, проведеному у Великобританії, 81% компаній вважають за необхідне переглянути свою стратегію щодо робочих місць, оскільки культура та формати роботи за час пандемії змінились та, що важливо, продовжують змінюватись.

47% опитаних підприємців визнали, що частинами їхньої стратегії мають стати гнучкі та коворкінгові простори, 63% думають приділити більше уваги дизайну та наповненню офісних приміщень. Серед них – не лише малий бізнес та стартапи; корпорації також визнають потребу у перегляді своїх правил щодо офісів.

Для більшості керівників причиною є надзвичайна важливість, яку має досвід працівників. Замість того щоб орієнтуватись на приміщення з його вартістю та розташуванням, компанії починають розуміти важливість середовища, що сприяє творчості, співробітництву та інноваційності.

Дослідження наявно показало, що співпраця – це фактор, який лишається одним з найважливіших на робочому місці. З іншого боку, створення передумов для командної роботи під час переходу на змішаний формат роботи стає неабияким викликом для компаній.

Один з висновків: оператори гнучких просторів мають розробляти, впроваджувати та рекламувати саме інструменти та можливості для забезпечення командної роботи.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше