Flex Digest #1. Новини коворкінгів за тиждень

Започатковуємо нову щотижневу рубрику – дайджест новин українського ринку коворкінгів та гнучких робочих просторів. Щоп’ятниці ми збиратимемо найважливіше за тиждень із соцмереж, сайтів локацій та мереж, а також особистих акаунтів топ-менеджерів ринку.

Маєте новину? Надсилайте!

Тож, що цікавого відбулось на ринку за тиждень з 10 по 17 грудня 2021 року.

  1. Анонсовану нову локацію Creative States у комплексі Arsenal. Ілля Кенігштейн виклав відео про створення нової локації у стилі «було – стало», а також трошки розповів про амбітні плани на 2022 рік.

Посилання

  1. Через красиві рендери кабінету Іллі Безручко, яким його бачать його колеги, керівник мережі BeeWorking трохи розповів про нову локацію.

Посилання

  1. Однією з перший ластівок новорічного святкового сезону стала мережа HUB 4.0, яка оприлюднила графік роботи на кінець грудня та початок січня. Не забувши при цьому нагадати, що в локаціях діє абонемента система.

Посилання

  1. Оператор сервісних офісів Focus.office та консалтингова компанія CBRE Ukraine провели 15 грудня прес-сніданок, присвячений темі «Чому гнучкі офіси в тренді». Видання Property Times занотувало основні тези.

Посилання

  1. Відбувся онлайн-марафон з інвестицій в нерухомість Rb2022, частиною якого стала панельна дискусія про майбутнє коворкінгів в якості перспективного призначення комерційної нерухомості

Запис панельної дискусії

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше