Flex Digest #2. Новини коворкінгів за тиждень

Продовжуємо дотримуватись слова та щоп’ятниці розповідати про найважливіше на ринку коворкінгів та гнучких просторів України за тиждень – із соцмереж, сайтів локацій та мереж, а також особистих акаунтів топ-менеджерів ринку.

Маєте новину? Надсилайте!

Тож, що цікавого відбулось на ринку за тиждень з 17 по 24 грудня 2021 року.

  1. Platforma Leonardo збільшилась на зону Gallery. Окрім анонсованої командою спільноти світлих голів, нова локація пропонує робочі місця, бар та сцену для заходів. Вартість перебування – $20 на день та $180 – на місяць. Поки діє акція «Приведи друга».

Подробиці

  1. Pre-opening локації Regus LUWR. Нова локація від IWG буде обіймати декілька поверхів бізнес-центру «Лувр», що неподалік київської станції метро «Лук’янівська». Окрім офісних приміщень тут будуть приймальня, бізнес-клуб, переговорні кімнати та лоббі-кав’ярня.

Подробиці

  1. Нові анонси від Creative states. Ілля Кенігштейн розповів про плани на 2022 рік. Одна з локацій відкриється у Capital Towers – новому бізнесцентрі, що відкриє двері у третьому кварталі прийдешнього року.

Більше про плани

  1. Новорічна благодійність від Creative Quarter. Команда на своїй Facebook-сторінці розповіла про допомогу, яку надає вона та резиденти мережі дітям з дитячого будинку, що в пгт Ракитне.

Подробиці

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше