IWG анонсувала відкриття Regus у Дніпрі

Нещодавно ми писали про регіональну експансію International Workplace Group на ринок Львову – з брендами Regus та Spaces. На цьому новини від компанії не скінчились – команда анонсувала вихід на ринок Дніпра із брендом Regus.

«Ми продовжуємо розширювати географію IWG в Україні. Дніпро — індустріальний центр країни та місто, яке змінюється на очах. Останнім часом ми спостерігаємо справжній бум стартапів з цього регіону та отримували постійні запити на локацію саме тут, – прокоментувала Юлія Литвиненко, директорка IWG plc в Україні. – Час настав — офіційне відкриття нового гнучкого офісу заплановано на травень 2022 року».

Новий Regus буде розташований у БЦ PSHKN, що знаходиться у самому центрі Дніпра, за адресою вул. Липинського, 4. Загальна площа нового Regus — 1130 кв. м, простір отримає сучасний дизайн, вартий  покоління нових креативних підприємців. Комфорт та практичність поєднуватимуться з яскравими вкрапленнями офісних деталей. У новому Regus також знаходиться просторий бізнес-клуб, де резиденти матимуть відкритий комфортний простір для роботи та зустрічей, скайп-кімнати, зону для кави та сервісну — для роботи з документами.

«Ми ретельно ставимося до вибору локацій. БЦ PSHKN — уособлення офісного простору майбутнього. Наші резиденти отримають все що необхідно для комфортної роботи — зручну локацію, розвинуту доступну інфраструктуру та близькість до ресторанів та магазинів», — відмітила Юлія Литвиненко.

Ціни на офіси стартують від $450 за місяць, вартість залежить від розміру та типу приміщення, строку договору й інших факторів.

«Відкриття нових локацій — це завжди зважене рішення обох сторін. Наперекір ситуації з коронавірусом, мережа IWG відчуває запит на нові офісні простори та з початку локдауну 2020 року встигла відкрити вже дві локації, та готується до відкриття ще трьох», — додала директорка компанії.

Постійні резиденти мають можливість скористатися будь-яким коворкінгом Regus у світі та в Україні з повністю підготовленою офісною інфраструктурою. Знайти та забронювати необхідне приміщення можна через спеціальний мобільний додаток.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше