Майбутнє коворкінгів у консолідації, – The Mill Coworking

Роберт Геррера – про зростаючий попит на робочі місця «під ключ» в часи економіки, що змінюється.

«Найбільший, найяскравіший представник нашого виду згорів у славному, прилюдному та об’єктивно найгіршому первинному розміщенні акцій в історії ринку. Харизматичний засновник, який відповідав всім вимогам до претензійності, самобутності та лунатизму, якого всім подобалось любити (або ненавидіти), віддалився із солідною сумою та живе на пляжі неподалік Тель-Авіву.

Незабаром після цього відбулась найжорсткіша атака на малий бізнес: глобальна пандемія епічних розмірів. Яка тримала в заручниках офісні простори більшу частину року.

Чого ж чекати далі?

Ось, що знаю я: ще до пандемії довгострокові орендні угоди втрачали свою привабливість. Ми живемо в світі, в якому цілі ринки підриваються через швидкі та непередбачувані зміни у споживачів. І я вірю в те, що офісні рішення «під ключ» є відголоском майбутнього; відголоском, до якого вже почала дослухатись індустрія коворкінгів.

Незалежні робітники та представники гіг-економіки вже складають 50% усієї робочої сили США. Передбачаю, що відсоток зростатиме по мірі зростання рівня безробіття. Більшість компаній напередодні закінчення оренди зрозуміють, що їм буде важко сплачувати зростаючі витрати орендодавця, особливо на довгострокових засадах.

Тож я думаю, що протягом трьох-чотирьох років ми спостерігатимемо консолідацію на ринку коворкінгів.

Малі простори, орієнтовані на нішеві спільноти, вже зараз з трудом знаходять сталі джерела прибутку. А великі бренди (я кажу про industrious, Impact Hub, Knotel) орієнтовані на великі бізнеси, які погоджуються зменшитись заради більш ефективного управління орендою та побудови спільноти.

Ми вважаємо, що наступні кілька років для нашої індустрії будуть дуже цікавими»

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше