Mindspace залучила $72 мільйони на розвиток

Компанія-оператор гнучких робочих просторів Mindspace повідомила про залучення інвестиційного раунду в розмірі $72 мільйони. Серед інвесторів – компанії, які раніше брали участь в раундах, а також нові фонди: Harel Insurance Investments and Financial Services, More Provident Funds, Shalom Meckenzie и Arkin Holdings.

Залучені кошти будуть використані на подальший розвиток та експансію на ринках Ізраїлю, Сполучених Штатів Америки та Європи.

«Mindspace переживає період надзвичайного зростання та неймовірний попит у всіх локаціях мережі, – каже Дан Закаї, генеральний директор та співзасновник компанії. – Ми успішно відповіли на всі виклики COVID. Сьогодні наші локації майже на 100% заповнені і теперішні інвестиції від Harel Insurance та More Provident Funds допоможуть вгамувати попит та створити нові локації разом з нашими орендодавцями».

Лише за рік, що минає, Mindspace відкрила нові гнучкі робочі простори у Лондоні, Тель-Авіві (у місті та пригороді) і Філадельфії.

У мережі вважають, що ринок гнучких робочих просторів буде розвиватись, оскільки з’являється все більше компаній, які впроваджують віддалену та змішану форми, цей процес ще й набрав додаткових обертів після пандемії. Наразі 41% резидентів Mindspace – співробітники крупного бізнесу та корпорацій, а 38% представляють малий та середній бізнес. Згідно цілій низці досліджень ринок гнучких робочих просторів до 2030 року матиме до 30% ринку усієї комерційної нерухомості.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше