Оператори коворкінгів бачать перспективи в ТРЦ

Все більше компаній, що керують та створюють коворкінгові локації, погоджуються на партнерства з компаніями-власницями торговельно-розважальних центрів задля відкриття робочих просторів, які б допомогли всім учасникам відповідати вимогам нової реальності та змішаних (гібрідних) робочих форматів.

Ці два типи локацій не мають спільного минулого та досвіду партнерства, однак всі експерти ринків робочих місць та комерційної нерухомості погоджуються, що ТРЦ та коворкінги – чудова пара. По мірі повернення працівників до офісів одночасно з тиском на компанії заради переходу до змішаної форми роботи, надлишкові квадратні метри комерційної нерухомості приваблюють коворкінги.

Останній прикладом такої співпраці є партнерська угода WeWork та Saks Fifth Avenue про створення бренду SaksWorks, локації якого створюватимуться та операційно управлятимуться спеціалістами WeWork, а розташовуватимуться у численних локаціях мережі Saks. Ці коворкінги вже відкрились в Нью-Йорку, незабаром очікуються церемонії відкриття у Бостоні, Лос-Анджелесі, Філадельфії та Сіетлі.

Цікавляться трендами і компанії, що консультують на ринку комерційної нерухомості. Ще 2018 року компанія JLL провела дослідження 75 коворкінгових локацій загальною площею в більше ніж 10 000 кв. метрів, і дізналась, що 21,3% мали локації у подібних закладах.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

1 коментар

  1. я про те кажу вже три роки. трц – ідеальне місце для коворкінгу. саме для коворкінгу, а не для сервісного офісу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше