Співробітники Google незадоволені браком гнучкості

Багато працівників Google висловили незадоволеність позицією корпорації щодо відсутності повністю віддаленої роботи та планують звільнятись. Ці повідомлення з’явились після того, як компанія знову перенесла повноцінне повернення до офісів, однак продовжує наполягати на фізичній присутності всіх у гнучкому форматі.

Компанія відкрила свої офіси для всіх, хто бажає повернутись, однак з 10 січня, як планують в компанії, співробітники мають відвідувати офіси тричі на тиждень. Дні можна обирати за власним бажанням, однак їх має бути три на тиждень.

Тим не менш, співробітники вважають, що кількість випадків захворювань у США не дозволяє повноцінно повертатись на робочі місця.

До того ж, Google дозволяє співробітникам  окремо домовлятись про повноцінний перехід на віддалену роботу, однак це буде дозволено  не більш ніж 20% усього 140000-ного штату компанії. Співробітники, який надана ця можливість, стикаються з пониженням заробітної платні до 25%, залежно від місця їхнього проживання.

І хоча є люди, які радо повернуться на кілька днів до офісів, їхні колеги з дітьми вважають віддалена робота змінила їхнє життя.

На додаток до такого змішаного формату роботи у майбутньому Google запропонувала робітникам чотири дні «роботи звідусіль» на рік, як і 14 тижнів оплачуваної відпустки по догляду за дітьми.

Незважаючи на всі ці нововведення, існує велика кількість працівників, які розглядають для себе більш «віддалені» перспективи.

«Ці рішення дуже сильно розділили співробітників та, З мого досвіду, дуже виснажують, – розповів один з членів команди Google. – Багато людей роздумують над звільненням з Google на користь пошуку робочого місця із більш привабливими умовами віддаленої роботи».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше