У Львові відкриваються Regus та Spaces

В грудні 2021 року мережа гнучких офісних просторів IWG відкриє у Львові перший регіональний  простір під брендом Regus. Відкриття локації площею 1400 м2 у будівлі креативного простору KIVSH (вул. Шевченка, 120) відбудеться 15 грудня.

За словами Юлії Литвиненко, директорки IWG в Україні, концепт KIVSH співпадає з цілями та цінностями мережі щодо створення креативного комфортного простору, де народжуються ідеї і створюються успішні бізнеси.

Вартість оренди розпочинається від 3500 грн. за робоче місце в залежності від строку та формату.

Наступним кроком компанії на львівському ринку буде відкриття локації під брендом Spaces, яке заплановано на початок весни 2022 року.

Простір Spaces створюється у колаборації з інноваційним парком LvivTech.City, за адресою вул.Стрийська, 48. Загальна площа креативного простору сягатиме 2700 м2. Вартість оренди розпочинається від 3500 грн за робоче місце в залежності від строку та формату.

«У зв’язку з пандемією та переходом на гібридний формат роботи, запит на наші простори безупинно підвищується. Ми розглядаємо Львів як хаб між сходом та заходом, який є зручною локацією для європейських компаній, що ведуть свій бізнес по всій території України. Саме по собі місто Лева стрімко розвивається з’являються якісні об’єкти нерухомості, що відповідають нашим стандартам, – відмітила Юлія Литвиненко, директорка IWG в Україні. – Львів’яни відзначаються своєю креативністю та підприємливістю, тому наш вибір ми зупинили на бізнес парках, котрі мають свою філософією та ідею та створюють неповторну атмосферу. Звичайно варто відзначити і потужний ІТ кластер Львову, який однозначно є надвагомим драйвером розвитку бізнесу міста.”

Після відкриття обох об’єктів в Україні буде налічуватись 13 локацій мережі IWG, 11 з яких – в Києві.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше