У Нью-Йорку відкрився коворкінг з територією дитячого догляду

Локація BrookLearn відповідає сучасним трендам, поєднуючи дитячу зону з гральним майданчиком та тренажерним залом, а також дизайнерську зону для роботи дорослих.

Чому це важливо? Однією з найбільших проблем під час локдаунів та карантинних обмежень стала ситуація, в яку потрапили батьки, що працюють. Вони були вимушені не лише балансувати роботу з доглядом за дітьми та домівками, а ще й не мали можливості отримати допомогу: відвести дитину до садку, розважити на якийсь час у дитячому центрі і т. д. Це стало зоною росту для низки коворкінгів, які зробили ставку саме на можливість батькам попрацювати, поки діти – під професійним контролем.

Саме цим шляхом пішов новий коворкінговий простір BrookLearn у Нью-Йорку. Невелика локація (ненабагато більше за 300 квадратних метрів) розташована у мікрорайоні Керрол Гарденс та пропонує своїм відвідувачам низку локацій: тренувальний центр для дітей та низку варіантів робочих місць – для їхніх батьків. Робота локації орієнтована на місцеву спільноту і нараз коворкінг знаходиться у стадії soft launch – перевірки гіпотези за реальних умов роботи.

«Ми побачили, що наші клієнти прагнуть отримати такі послуги, – розповів Джон Леманн, засновник BrookLearn, колишній власник локації Kidville, працюючий батько трьох дітей та чоловік дружини, що працює. – Легкість і комфорт дуже потрібні у новому світі, і оскільки робота з дому була гучною, безладною, а іноді й неможливою, ми подумали: «Чому б не взяти Дім на Роботу?»».

BrookLearn пропонує послуги догляду за дітьми від 0 до 5 років. Користувачам пропонуються різні варіанти резидентства: лише коворкінг, коворкінг та дитяча зона або виключно дитяча зона – для батьків, які воліють отримати троху часу на свої справи.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше