У Regus показали львівську локацію (ФОТО)

Regus KIVSH LVIV став першою відкритою локацією міжнародної мережі гнучких офісів у регіонах України. Раніше вже було оголошено про майбутнє відкриття Spaces LvivTech.City у «зеленій будівлі» інноваційного парку.

«Regus та Spaces — бренди, які обирають нові локації тільки після професійного аудиту та ретельного вибору партнерів. Львів продовжує розвиватися і ми готові долучитися, щоб показати нашим резидентам, що місто комфортне не тільки для туризму, але і для роботи,» – відмітила Юлія Литвиненко, директорка IWG plc в Україні.

Новий Regus розташований у креативному просторі KIVSH (м. Львів, вул. Шевченка, 120 Г). Загальна площа нового Regus — 1400 кв. м, розташованих на трьох поверхах. Там будуть знаходитися офіси, бізнес-клуб, де резиденти Regus і KIVSH матимуть відкритий комфортний простір для роботи та зустрічей.

«На першому поверсі  — просторий бізнес-клуб, коворкінг, скайп-кімнати та переговорні. На другому та третьому — приватні офіси для команд від 2 осіб, open-space для команд від 10 осіб, «executive suits» для топменеджерів та управлінців,» — розповіла вона.

На території KIVSH резиденти Regus знайдуть лекторій для тренінгів та презентацій, галерею, спортклуб Smartass, оранжерею, конференц-зали та затишну зону для роботи чи дозвілля, салон краси G.Bar Львів, кав’ярні та кафе-кондитерську Cheese Bakery.

Ціни за місце стартують від $250/міс., за офіс — $700/міс., вартість залежить від розміру та типу приміщення, строку договору й інших факторів. Офіси оформлені у сучасному дизайні в теплих пастельних тонах із вкрапленням сучасних матеріалів для створення контрасту лофту та класики приміщення.

Відкриття локації заплановано на початок 2022 року.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше