Creative States анонсували плани на 2022 рік

У сервісній компанії офісних приміщень Creative States розповіли редакції 3rd Place Media про плани на 2022 рік. За результатами поточного року портфель квадратних метрів має збільшитися вдвічі та складатиме майже 30000 м².

Creative State of Arsenal 2

У жовтні 2021 року в Creative States відкрили другий корпус «Арсеналу» – офісну локацію, яка входить до проєкту A-Station. У році, що минув, в експлуатацію було введено перший поверх об’єкта з новим форматом бізнес-студій, розрахованих на команди до 15 осіб.

Станом на кінець січня 2022 року локація фіналізована з повністю обладнаною офісною інфраструктурою. Вона пропонує 32 фіксовані кабінети, зону хотдесків, 8 переговорних та 12 skype-кімнат, 6 бізнес-сьютів та executive-сьюти для команд.

Крім цього є спеціальна нуар-кімната для відпочинку з ambient-музикою та повною звукоізоляцією, а також зони загального користування: збільшена кухня з технікою та послугами шеф-кухаря, санвузли з душовими кабінами, дитяча кімната, лаунж з баром, дворівневий паркінг.

«Продовжуємо експериментувати з новими форматами офісних просторів, уникаючи традиційного сприйняття робочого місця. Просто робочі меблі та стабільний wi-fi вже давно не відповідають запитам бізнесу для ефективної роботи. Ми рухаємось у бік офісних просторів як окремих світів – зі своїми міні-кухнями, лаунж-зонами та іншими креативними компонентами, які балансують роботу з лайфстайлом та відпочинком», – коментують у Creative States.

Загальний метраж Creative State of Arsenal 2 становить понад 2500 м² і розрахований на 500 резидентів. Резидентами локації вже стали Big Money Club, київський офіс ізраїльського «єдинорогу» Bringg, fintech-компанія RBI Retail Innovation (частина міжнародної банківської групи Raiffeisen Bank International), офіс шведської IT-компанії Agena Tech та інші.

Загальний метраж всього офісного комплексу Creative States на Арсеналі сягнув 10000 м², включаючи два окремі архітектурні об’єкти та внутрішню площу Марді Гра. Це повністю обладнана офісна та лайфстайл-інфраструктура, розрахована на понад 1200 резидентів. У найближчих планах компанії – продовжити розширення цього об’єкта та збільшити його ще на 300 місць.

Розширення у столиці

Серед нових проєктів у столиці – локація у БЦ Capital Towers. Метраж трьох поверхів простору складе понад 5500 м², на яких розташується вся офісна інфраструктура та зони загального користування. Особливістю проєкту стане тераса із живим садом.

Офісні приміщення розраховуватимуться на команди від 1 до 50 осіб. Для топ-менеджерів компаній передбачено формат кастомізованих бізнес-сьютів із підключеним консьєрж-сервісом.

Інший проєкт, до якого також «заходить» Creative States – реноваційний проєкт на Подолі, спільний із партнером A Development. Також у компанії не виключають, що цього року запустять у роботу ще одну «таємну» локацію у Києві.

Експансія в регіони

Влітку 2020 року Creative States запустила першу локацію не у столиці – Creative State of Dnipro. У 2022 році ця локація розшириться на 1500 м² за допомогою облаштування окремого івент-холу. Загальний метраж Creative State of Dnipro досягне 5000 м².

До кінця весни 2022 року в Creative States планують відкрити другий простір для дніпровських резидентів, площею 3600-4000 м². Такий об’єкт зможе вмістити близько 700 людей.

Компанія продовжить експансію в регіони та починає роботу над харківськими локаціями. Відразу два об’єкти в центральній частині Харкова, площею близько 4000 м² кожен, планують відкрити до початку осені 2022 року. Загальна інвестиція на реалізацію нових просторів у Харкові становитиме понад $4 млн.

Наступним містом-мільйонником для запуску офісного простору в Creative States розглядають Одесу.

«Продовжуємо масштабувати Creative States в Україні. 5 локацій, понад 15000 м2 та 2500 резидентів. Ми готові «подвоїтися», тому що бачимо за відгуками резидентів, що формат гнучких офісів, сервісного супроводу та доступу до ком’юніті залишається найпопулярнішим на сьогодні. Відкриваючи нові локації, заходимо або до бізнес-центрів А-класу, або до реноваційних проектів: і там, і там беремо не метрами, а сервісом, стандартами та інноваціями – як у самому продукті, так і в клієнтській підтримці. Радий, що історія Creative States стала справжнім lovemark-брендом в Україні», – розповів Ілля Кенігштейн, СЕО та засновник Creative States.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше