Flex Digest #3. Новини коворкінгів за тиждень

Ми цілком свідомо не публікували дайджести в перші тижні року, щоб дати можливість всім прокинутись та почати працювати. Новорічні та різдвяні свята скінчились – і настав час нашого традиційного п’ятничного дайджесту новин ринку коворкінгів та гнучких просторів.

Якщо маєте гарну новину для рубрики, надсилайте!

  1. Звичайно ж, новиною тижня (зокрема, для редакції 3rd Place Media) можна вважати анонс на Apple TV+ серіалу WeCrashed про історію падіння Адама Ноймана, засновника та генерального директора мережі WeWork. Ми дуже сподіваємось, що буде трохи і про зліт. Поки є лише тизер.

Подивитись тизер WeCrashed

  1. Ілля Кенігштейн поділився відео про відкриття другої частини локації Creative States of Arsenal під кодовою назвою CSA 2. За його словами, «дизайн CSA2 – подорожі, дослідження, пригоди та природа».

Докладно про CSA2

  1. Тим часом у першій локації Creative States of Arsenal, CSA1, відкрилась виставка світлин Mountain of Spirits. До 14 березня відвідати виставку можуть всі резиденти мережі, або гості – за попереднім записом.

Більше про виставку

  1. Команда мережі BeeWorking у матеріалі для видання BIT.UA розповіла, як «Усе встигати та не «перегорати»». У статті багато світлин та цікаві подробиці про дизайн.

Читати статтю

  1. А львівська локація Futura Hub (читайте інтерв’ю з керівницею, Анастасією Гавриловою) просто поділилась гороскопом на поточний місяць.

Читати, що пророкують зірки

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше