Google інвестує $1 мільярд в «оживлення» офісів

Британський офіс Google витратить $1 мільярд на розвиток офісу та оживлення робочого середовища. Наразі чисельність персоналу складає 6400 осіб, планується – 10000.

При цьому, компанія вирішила придбати комплекс будівель, – Central Saint Giles – яку раніше винаймала. Цей крок, повідомив BBC Ронан Харріс, голова британського офісу Google, демонструє віру корпорації в офіс я найкраще місце для роботи.

«Ми хочемо оживити робоче середовище. Ми гарантовано перебудуємо простір. Ми купуємо комплекс, щоб всі повернулись та побачили резонуючий кожному робочий простір», – сказав він.

Окрім інвестування у новий комплекс, корпорація планує багатомільйонні інвестиції у всі свої простори, в яких з’являться оновлені робочі простори: зменшення скупченості робочих місць, простори для співробітництва, «інклюзивні кімнати для переговорів для гібридної роботи та криті простори на свіжому повітрі.

Корпорація Google розглядає оновлення робочого графіку – до трьох днів в офісі на тиждень. З іншого боку, два роки майже безперервного локдауну вплинули на те, що саме працівники вважають нормою роботи.

«Думаю, наступні два роки стануть експериментом, в рамках якого ми будемо пробувати та дізнаватись, що насправді означає гібридність та гнучкість, – відмітив Харріс. – І це дуже відрізнятись в залежності від компанії та від посади. Думаю, протягом двох наступних років буде багато спроб та помилок».

Нещодавно ми розповідали, яким в корпорації Google бачать офіси нового часу.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше