Індійський стартап-акселератор відкрив власний коворкінг

Єдина в Індії акселераційна програма, яка обирає проєкти на посівній стадії (seed stage), відкрила власний простір, в якому зібрала найкращі та найбільш затребувані послуги: окрім стандартного переліку послуг коворкінгу, тут надаються менторський супровід, активний нетворкінг та залучення коштів (fundraising).

Площа локації близько 2000 квадратних метрів, на яких можуть розміститись 250+ резидентів. Вона працює як коворкінг для стартапів і компаній малого та середнього бізнесу, а також пропонує низку додаткових послуг за вимогою.

Акцентами стали активне використання технологій (контроль доступу за біометрією), наявність усього необхідного для роботи (конференц-зали, переговорні кімнати), а також багато маленьких зручностей (гральна зона, кафетерій і т.ін.). Команда локації допомагає із поштовими послугами та обробкою кореспонденції.

Коворкінг побудовано з урахуванням зростаючого попиту з боку професіоналів, що працюють віддалено. Вже готується до відкриття наступний коворкінг на 200+ місць, протягом поточного року будуть запущені локації в інших чотирьох містах Індії.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше