У Стокгольмі працює перший climate-positive коворкінг

Коворкінг мережі Impact Hub, що працює у Стокгольмі є першою у світі сприятливою для клімату (climate-positive) локацією. Він зберігає на 150% більше вуглецю, ніж споживає.

Локацію створено у відповідності з вимогами Паризької угоди – документа, який підтримали майже всі країни світу та який має на меті не допустити зростання світової температури на 2 градуси. Мережа impact Hub у 2019 році почала переглядати ланцюжок поставок та продукти й послуги, що надає.

В тому ж році оператор спільно з партнерами створив новий коворкінг-простір Impact Hub Stockholm, дизайн та наповнення якого засновано на принципах сталості: використовуються кліматичні штори, фарба з низьким вмістом летких органічних речовин, екологічні меблі, розумне освітлення з датчиками руху. Сталість присутня навіть у дрібницях: бамбуковий туалетний папір, органічні фрукти та кава, рослинне молоко і таке інше. До початку 2022 року локація досягла стану climate-positive.

Однак, оператор не планує зупинятись на досягнутому. Розуміючи, що деяких викидів позбутись неможливо, оператор планує різні експерименти, які допоможуть це компенсувати через біологічне різноманіття та допомогу планеті.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше