WeWork вперше після зміни керівництва придбає компанію-оператора

Компанія WeWork та коворкінгова мережа Common Desk оголосили про угоду, в рамках якої WeWork придбає оператора з локаціями у 13 містах США. Це – наступний етап реалізації стратегії ощадливого зростання, яка прийнята новим керівництвом компанії.

Компанію Common Desk засновано 2012 року, наразі вона налічує понад 4000 резидентів у 23 локаціях, розташованих у штатах Техас та Північна Кароліна. Протягом усього десятиріччя вона зростала завдяки розумним та збалансованим угодам зі стратегічного управління, які дозволили Common Desk мінімізувати витрати та збільшити прибутковість. Штат компанії управляє 19-ма з 23-ох її локацій на таких умовах. Також компанія зробила ставку на формування спільноти у кожній локації, приділяючи саме цьому напрямку багато часу та зусиль. В її комунікації зі світом активно використовується посил «найкращий робочий день», навколо якого і формується її розвиток.

В результаті, за десять років діяльності Common Desk стала відомою в якості оператора мережі стильних просторів преміум-класу із сильним брендом, який асоціюється з визначним дизайном та надзвичайним користувацьким досвідом резидентів. Одним із основних завдань своєї місії обидві компанії визначають створення значущих спільнот шляхом гостинного ставлення до резидентів, а їхня угода дозволить посилити позиції на ринку гнучких просторів.

Угоду буде закрито у березні, з цього моменту Common Desk вестиме операційну діяльність під назвою «Common Desk, a WeWork Company».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше