Керівники бізнесу відмовляються від традиційних офісів, – дослідження

Дослідження, яке провела компанія Slack, демонструє, що більшість керівників британських компаній планують полишати офіси компаній. Зокрема, 98% директорів компаній Великої Британії по-новому і більш уважно оцінили перспективи гібридного формату роботи. Вони або інвестують у технології для забезпечення такого формату, або планують це робити.

Крім того, 86,5% опитаних оцінили гнучкість робочих місць як фактор середньо або критично важливий та такий, що потребує інвестицій. 69,5% керівників компаній планують такі інвестиції у найближчі роки.

«За майже два роки пандемії міф про те, що продуктивність пов’язана з фізичним офісом, зруйнований, – вважає Піп Уайт зі Slack. – Працівники все частіше бажають обирати де та коли працювати, тож штаб-квартири стали віртуальними та використовуються для зборів усієї організації з метою співпраці, побудови командного духу та вирішення проблем. Як випливає з дослідження, для керівників компаній Великої Британії такі цифрові офіси дуже важливі».

В цілому, пишуть журналісти видання TechRadar, працівники змогли адаптуватися до віддаленої роботи: придбали необхідну техніку, облаштували домашні робочі місця, а також проклали високошвидкісний Інтернет у домівках. Серед переможців також коворкінги, оскільки багато тих, хто полишив великі міста з бізнес-центрами потребують занурення в трудову атмосферу.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше