Майбутнє за гібридними нарадами віддалених працівників, – дослідження

Під час нещодавньої конференції Future WorkTech Forum були представлені результати дослідження компанії Barco, які свідчать на користь змішаного формату роботи. Відмінність цього дослідження від безлічі схожих полягає в тому, що експерти зосередились на форматі зустрічей як частині «роботи нової нормальності».

Вони поставили питання: чи онлайн-зустрічі насправді є майбутнім цієї частини роботи? Їхня відповідь: «так, але частково». З одного боку, бізнесу сподобалось економити на подорожах та приміщеннях для переговорів. З іншого – ефективність таких зустрічей стрімко падає.

«Постійні відеодзвінки мають свою ціну, – розповів Лієвен Варт’є з Barco. – Переваги роботи з дому більше не переважують недоліки. Люди скучили за співробітництвом, креативністю і культурою».

Незважаючи на численні менеджерські та технологічні розробки, які покликані додати співробітництво, креативність та культуру до онлайн-нарад та зустрічей, «люди знаходяться у пошуці нового балансу».

Згідно результатів дослідження, ним стане робочий тиждень, 3 дні якого займатиме робота в офісі, а 2 – вдома. Саме так собі уявляють ідеальний формат роботи 85% опитаних компанією Barco.

Аналогічний стан справ з нарадами та зустрічами.

«Майбутнє зустрічей гібридне, – каже Барт’є. – Гібридні зустрічі передбачають персональну участь з одночасним онлайн-підключенням частини учасників. Однак під час саме гібридних зустрічей всі учасники відчувають себе однаково залученими».

Згідно з результатами досліджень, працівники бачать наступний баланс між форматами зустрічей:

  • 38% – цілком віддалені;
  • 33% – за присутності всіх учасників;
  • 29% – гібридні зустрічі.

Також дослідники відмітили, що 67% опитаних надають перевагу відео-, а не аудіо-зустрічам, а 75% готові брати участь у наперед запланованих зустрічах та виступають проти експромту.

Головні висновки з дослідження компанії Barco:

  • Максимум два дні роботи з дому;
  • Гібридні зустрічі стають нормою;
  • Сплановані та структуровані зустрічі перемагають неочікувані та неформальні;
  • Більшість долучаються до зустрічей за допомогою ноутбука;
  • Зручність та користувацький досвід – запорука успіху.
Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше