Мережа The Wing змінила директорку через репутаційні проблеми

Орієнтована на жінок мережа коворкінгів The Wing повідомила про призначення Джен Чо, колишньої голови маркетингового напрямку, на посаду генерального директора. Американський оператор в останні декілька років стикається з культурними та фінансовими негараздами, і це рішення має на меті покращити його репутацію.

Окрім призначення, в планах компанії – розширення пропозиції для клієнтів гнучких просторів, а також збільшення присутності у Європі. Крім того, акцент буде зроблено на активному впровадженні та дотриманні збірки внутрішніх правил для резидентів, гостей та працівників, завдяки чому компанія планує покращити користувацький досвід.

Так, пропозиція резидентства враховуватиме особливості гібридного формату роботи та пропонуватиме як довгострокову оренду з безлімітним доступом, так і можливість короткотерміново працювати за зручним графіком у різних локаціях мережі The Wing.

«Вважаю, що важливо перебудувати бренд та насправді зрозуміти ландшафт навкруги, оскільки він дуже відрізняється від того, що було раніше», – каже Чо.

Компанію The Wing останні декілька років лихоманить через звинувачення у поганому поводженні зі співробітниками та низку расистських інцидентів. Це призвело до звільнення генеральної директорки Одрі Гельман та тимчасового закриття 11 локацій на початку пандемії. Навесні минулого року п’ять з них відкрились – у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку та Сан-Франциско.

«Думаю, що мені як лідеру важливо пересвідчитися, що я сама живу за правилами та процедурами, які ми створили командою, що я допомагаю команді, наполягаючи там де треба», – розповідає Чо.

Раніше ми розповідали про жіночі коворкінги та наводили причини їхньої популярності.

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше