Платформу andcards визнано «Найвищою цінністю»-2022

Платформу andcards відзначено нагородою видання Coworking Resources як найкраще програмне забезпечення для коворкінгів у номінації «Найвища цінність». Розробку, про яку ми нещодавно говорили з її засновником, відмітили за наявність функцій управління спільнотою та подіями, легке зовнішнє бронювання для нерезидентiв, а також за доступні ціни.

В andcards розповіли, що пишаються тим, що продукт перевершує очікування та забезпечує чудове співвідношення ціни та якості, а тому приймають відзнаку із задоволенням.

«Наші клієнти, так само як і ми, абсолютно впевнені, що успіх коворкінг-простору безпосередньо корелює з його орієнтованістю на резидента. Так, прагнучи створити ідеальне робоче місце для резидента, оператори оснащують свої центри передовими технологіями. Використовуючи платформу andcards, резидент отримує всі необхідні послуги в кілька дотиків. Це стосується буквально всього — від відкриття дверей до бронювання кімнат для переговорів, оплати тарифних планів, спілкування зі спільнотою, та відвідування подій.”Ігор Джебян, генеральний директор та співзасновник andcards

Команда проєкту не зупинятиметься на досягнутому. Як розповідають в andcards, у найближчому майбутньому оператори робочих просторів отримають нові iнновацiйні рiшення, якi назавжди зруйнують бар’єр між віртуальним та фізичним свiтами та допоможуть наблизитись до створення ідеального робочого простору, в якому хочеться жити, а не тільки заробляти.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше