T.H.E. Design – коворкінг для молодих дизайнерів у Гонконгу

У Спеціальному адміністративному районі Китаю відкрився новий простір підтримки та виховання молодих дизайнерів – коворкінг T.H.E. Design. Він  був створений батьком і сином, Уінстоном та Алексом Шу та розмістився на 2500 квадратних метрах у самому центрі міста.

Назва коворкінгу T.H.E. Design – скорочення від Technology-Humanity-Environment. Його місією є створення можливостей через співпрацю, отримання практичного досвіду через заходи, надання доступу до талантів, які є частиною спільноти, а також проведення майстер-класів і практичних занять, орієнтованих на ведення бізнесу в галузі дизайну.

У локації представлені хот-дески, фіксовані робочі місця, напівзакриті та закриті офіси. Є також зона, яка може трансформуватися, івент-зона, система підйому підлоги, екологічно дружня система кондиціонування, доступ до органічного харчування, кави та пива місцевих пивоварень, система переробки залишків, а також високотехнологічні санвузли.

Щотижня на локації проходять заняття з бойових мистецтв та йоги – для зниження стресу та фокусування на головних завданнях, а також відбуваються лекції з дизайну та ведення дизайнерського бізнесу. В недалекому майбутньому очікується поява міської ферми на даху та сонячних панелей.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше