Три причини зростання популярності жіночих коворкінгів

З 2016 по 2019 рік почали створюватись жіночі спільноти – часто у формі фізичних просторів. Незважаючи на деякі негаразди та суперечки на початку шляху, ця форма організації зацікавила багатьох. Такі простори надають жінкам віддалені робочі місця, а також заохочують і всіляко сприяють налагодженню зв’язків між резидентками, навчальним ініціативам та розширенню жіночих мереж.

Звичайно, такі коворкінги не лише допомагають знайомитись та працювати, вони створюють безліч можливостей для працюючих мам. Зокрема, вони містять: простори для годування та догляду за дитиною, кімнати для макіяжу та інші послуги.

На думку Фелени Хенсон, засновниці жіночого коворкінгу Hera Hub, популярність цього типу локацій цілком зрозуміла: «Жінки тривалий час працювали у бізнес-світі, який був створений не нами. Дуже багато жінок почувалися аутсайдерками у своїх галузях, тому нам дуже важливо отримати простір, в якому наші потреби – на першому місці».

Попит на жіночі коворкінги ще далеко не задоволений. Окремими аудиторіями ще лише стануть жінки з корпоративного сектору та з екосистеми стартапів.

Тож чому жіночі коворкінги користуються попитом?

  1. Орієнтовані на жінок робочі простори створюють середовище рівних можливостей для досягнення успіху. Такі локації дозволяють жінкам-підприємицям увійти в світ бізнесу на своїх умовах, маючи фокус на своєму бізнесі та можливість задовольнити власні унікальні потреби.
  2. У таких просторах кардинально зменшується загроза харассменту. Згідно даних Австралійської комісії з прав людини, у 2018 році 39% працюючих жінок стали жертвами домагань, 79% з них – з боку чоловіків.
  3. Орієнтир на потреби матерів, що працюють. Жіночі коворкінги допомагають долати прірву між жінками та чоловіками, яка полягає у відсутності ресурсів та підтримки під час вагітності та після пологів.
Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше