У Лісабоні відкрито перший у країні коворкінг у ТРЦ

Оператор гнучких робочих просторів Avila Spaces наважився на специфічний проєкт – відкриття коворкінгу на базі торгово-розважального центру у Лісабоні. Перший в Португалії проєкт має на меті стати основою екосистеми компаній та магазинів у ТРЦ Atrium Saldahna.

Оператор пропонує резидентам не лише обладнані робочі місця, але й доступ до усіх зручностей ТРЦ: магазинів техніки та одягу, книжкових крамниць, ресторанів тощо. Нова локація площею 640 квадратних метрів сповідує концепцію «міста в мініатюрі» і має назву Avila Work City.

З моменту запуску локації на початку 2022 року коворкінг має низку досягнень: 80% орендованих місць та дві номінації на премії – South Europe Startup Awards та 2022 National Real Estate Award. Найближчим часом команда коворкінгу планує проведення низки заходів, що мають привернути увагу до локації: конференції, вечірки для нетворкінгу, міні-концерти, виставки та інше.

Avila Work City в своєму промо робить наголос на ідеальну відповідність змішаному формату: зокрема, пропонують орендувати переговорну кімнату на один день (від €13/год), щоб зібрати разом членів розподіленої команди, або оформити місячну оренду фрілансерам (від €200/міс).

Зони коворкінгу включають лаунж, індивідуальні та командні робочі зони, переговорні кімнати, кабінки для дзвінків, зону для харчування та оригінальне рішення – «зону для презентацій» з міс

цями в амфітеатрі, що ідеально підходить для корпоративних заходів або зустрічей із запуску продукту. Ще одна цікава локація – скляна кімната Work City, абсолютно звуконепроникний «акваріум».

«Avila є найбільш титулованим брендом робочих просторів у Португалії, а зараз презентувала інноваційний та новаторський концепт, який покликаний підняти планку на ринку», – хизується простором Карлос Гонсалвес, генеральний директор Avila Spaces.

«Цей проєкт має створити нову динаміку торгово-розважального центру Atrium Saldanha, доводячи, що центр здатний переглянути свою пропозицію на тлі пандемії. Новий гнучкий робочий простір додає нам преміальності та інноваційності на ринках як ТРЦ, так і офісної нерухомості», – додає Еугенія Мартінс, комерційний директор Atrium Saldanha.

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше