У Ванкувері відкрито ecommerce-коворкінг

У канадському Ванкувері з лютого 2022 року розпочав роботу коворкінг, орієнтований виключно на e-commerce-підприємців. Автор проєкту – компанія JIBE, яка вигадала ECOMsquare для творців, операторів, керівників та власників проєктів галузі. Коворкінг має дворівневу структуру та обіймає площу в 650 квадратних метрів.

У локації є все необхідне для створення, ведення та розвитку бізнесу в галузі електронної комерції: фотостудія із професійним освітленням, камерами та “задниками”, невеличке приміщення для проведення презентацій продуктів або заходів, кабіна для записів подкасту, невелике складське приміщення, зона для нетворкінгу (доступна всім резидентам), а також – кімнати переговорів, робочі місця, місце для зберігання велосипедів, паркінг та душові.

«Це місце – майбутня база для усього ринку D2C (direct to customer) брендів у Ванкувері. Де ще можна знайти офісний простір, зали для заходів та зустрічей, фотостудію та склад, всі під одним дахом, а ще й з поштовим відділенням за сусідніми дверима?», – коментує Шон Оніл, консультант з Ванкуверу.

Вартість перебування у коворкінгу складає від $59 до $459 на місяць, резиденти можуть отримати всі зручності завдяки власному мобільному застосунку ECOMsquare. Крім можливості бронювати переговорні кімнати, робочі місця, обладнання та різні зони, застосунок дає доступ до налаштувань Wi-Fi, інформації щодо локації, календар подій та клієнтської підтримки.

Світлини локації у Dropbox

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше