В центрі Києва відкривається нова локація TCEH office space club

На початку березня в Києві, в трьох хвилинах пішки від метро «Золоті ворота», відкриється нова локація – TCEH office space club. TCEH – це сучасна мережа клубних офісів закритого типу для команд від 5 до 50 осіб.

Про локацію на вулиці Ярославів Вал редакції 3rd Place Media повідомила Наталя Діденко, засновниця мережі.

«Дуже хотілось мати локацію в центрі Києва. А Ярославів Вал – це історичний центр, де кожна будівля має власну історію. Сама інфраструктура та близькість до основних пам’яток Києва не може лишити байдужим до цієї локації», – розповідає Наталя. За її словами, новий простір розміститься в окремій п’ятиповерховій будівлі із власним двориком для паркування.

На першому поверсі розміститься ресторан з літньою терасою, а на чотирьох поверхах вище (площею в 1500 м2) – безпосередньо офіси для команд та open space на 20 робочих місць. Загальна кількість резидентів, що вміщуватиме цей простір – до 275 осіб.

«Блочна система кабінетів, яка дозволяє командам у досить великому просторі відчувати себе комфортно та цілком автономно. Світлі офіси, стильні, органічні меблі. Просторі лаунж-зони, ігрова та спортивна зони. Звукоізольовані переговорні кімнати. Швидкісний Інтернет – 1 Гб та відеоспостереження з камерами на 360 градусів. Форма співпраці – єдиний платіж з безлімітними послугами», – анонсує засновниця мережі.

Відкриття четвертої локації TCEH office space club заплановано на початок весни 2022 року. На думку Наталі Діденко, команді вдалось у цьому проєкті врахувати весь отриманий на попередніх локаціях досвід та створити сучасну, затишну та комфортну для продуктивної праці атмосферу.

«Дизайн цієї локації розробив наш дизайнер, який створював вже не одну локацію TCEH і як ніхто інший знає всі тонкощі та наші вимоги до простору. Оскільки для нас є важливим комфорт абсолютно кожного мембера, в плануванні враховано все до дрібниць, навіть кількість кроків до принт-зон, щоб абсолютно кожному було зручно користуватись усіма нашими послугами», – каже вона.

У TCEH office space club кажуть: “Наші локації – це «атмосфера, яка стимулює рухатися вперед, а надані інструменти дозволять це зробити. Наша філософія: головне – розвиток та комфорт наших резидентів».

Дмитро Чепурhttps://www.3rdplace.media/
Головний редактор видання 3rd Place Media

По темі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть коментар!
Введіть своє ім'я

Найновіше